Сніг вигідно прибирати, щоб він мовчки не свідчив, яке забруднене повітря в Козятині

Негода в Козятині відступила, а сніг в нашому місті з доріг прибрати нікому й досі. Хтось скаже, хіба його випало стільки багато, щоб прибирати. Така думка неправильна. Сніг з доріг потрібно прибирати після кожного снігопаду.  

Уявіть, що всю зиму кожен день буде підсипати невелика порція снігу. Пішоходи та автівки з незначним сніжним покривом впораються, притоптавши його. Великих проблем не матимуть як одні, так і інші. Тільки за всю зиму снігу може притоптатися стільки, що по весні мешканці міста зможуть ходити вулицями тільки в гумових чоботях. Можна  було б зрозуміти і такий перебіг подій. Тільки іншої думки в міській та райраді. Собі прогорнули біля адмінприміщення. А люди нехай самі собі топчуть?

Сніг потрібно прибирати ще й по тій причині, щоб не лякати мешканців міста. Адже на ньому осідає те, що і в наших легенях. І стає зрозумілим, чим ми дихаємо.

Проходячи біля районної лікарні, страшно дивитися на сніг біля труби кочегарки. Подібна картина на території міської лікарні. Учора там пройшли опади сажі. Дихати не було чим — кіптява стояла в горлі. Газета “RІА-Козятин” звернулася з повідомленням у місцеву поліцію. Черговий зареєстрував дзвінок. Про розгляд факту екологічного забруднення міста в районі вулиці Склярова, я вам повідомлю додатково.

Хочу звернутися до населення міста — не тільки до тих людей, що мешкають поблизу кочегарок, а й до всіх, куди може потрапляти сажа залежно від сили і напрямку вітру. Чим більше буде подібних звернень у поліцію про ганебне ставлення теплопостачальника до викидів в атмосферу, тим  швидше це екологічне насильство припиниться. Існують і інші методи, в разі, якщо люди бояться відкрито звертатися в поліцію. Є телефони гарячих ліній різних ЗМІ, міністерств і відомств. Телефонуйте і повідомляйте. Необхідно оприлюднювати на всіх рівнях про повне ігнорування місцевої влади екологічного стану в Козятині.                    

Коментарі (0)

Творчий колектив “Ria-Козятин”, як і вся громада міста, уважно ознайомились із “звітом” діяльності...

День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ 1993 року, не є неробочим...

Негода в Козятині відступила, а сніг в нашому місті з доріг прибрати нікому й досі. Хтось скаже, хіба його випало стільки...

Тетяна Чернецька — мама дитини, за хворобу якої знає Козятинщина, написала у ФБ подяку. Нагадаємо, що у Марійки Чернецької...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up