Таких силовиків — у відставку разом з міністром внутрішніх справ

За рахунок так званої модернізації колишньої міліції, а тепер поліції, армія чиновників з погонами, пістолетами, дубінками, висококласними автомобілями, раціями, сучасними засобами зв’язку, прослушкою, — з неабиякою люттю і ненавистю крутять, ламають, складають протоколи за неповагу і чинення опору поліції за торгівлю петрушкою в невстановлених місцях. Як приклад - на вулиці Земляка в Козятині, коли як доказ вилучали консервацію і так далі..

І армія ця становить 320 тисяч осіб!!! Це в два рази більше, ніж Збройні сили України. Додайте сюди СБУшників і тітушок, що, як виявляється, зараз стоять на службі в поліції.

І ця вся гвардія не могла передбачити, попередити та відповідно присікти вчинення злочину проти пасажирів київської електрички 30 липня о 21 годині 20 хвилин на перегоні Сирець та Вишгородська. Молоді люди із закритими обличчями зупинили електричку і почали її розмальовувати з балончиків фарбою. Людей не випускали. Вони задихались у вагонах. Там були жінки, діти, літні люди. Стоп-крани були зірвані і  існувала реальна небезпека травматизму. У вагони, у вікна летіло каміння, розтрощили кабіну машиністів..

Кількість заблокованих пасажирів сягала до тисячі. Беззаперечний факт - пасажири електрички,  найменш захищені люди. Вони не мають адвокатів, прокурорів, друзів-поліцейських, навіть, можливо, не всі мали мобільні телефони. І саме їм силові структури запропонували варіант стати до самооборони власного життя та життя дітей і похилого віку осіб. Забути, що є поліція і всі, що до них примазались, і самим робити затримання злочинців. Не навченим, без зброї, наручників, повноважень, передбачених законом. Вони мали ризикувати власним життям, щоб зробити роботу поліції, яка саме для цього створена і фунціонує? Відразу пригадується, скільки сидить в тюрмі людей-добровольців з фронту зі звинуваченнями “незаконне затримання”.

На моє велике переконання, громадяни мають право на захист саме руками поліції, а не поліція має захист у вигляді бездіяльності від громади. І те, що люди з електрички не кинулись затримувати когось, ламати і ще більше ризикувати — це і є громадянська зріла позиція. Нехай поліція виконує свою роботу!

Заручники в електричці викликали з мобільників поліцію, але вона не їхала і не їхала…

На сьогодні найчисельніша добре розгалужена патрульна служба. І це її професійна недбалість. Ганяє по селах, ловить трактористів, бере хабарі по 500 гривень на рило кожному, а екіпаж мінімум з двох осіб. Аж ніяк не хоче ризикувати в реальних зіткненнях та протистояннях зі злочиними проявими в суспільстві. А для чого це їм — втратить хлібосольну посаду, у якої заробітна оплата праці — це підробіток, а основний, це побори під час патрулювання.

У даній ситуації вважаю, що народ в електричці спрацював правильно. Не розумно було чинити опір хуліганам в масках, а потім сісти в тюрму за незаконне затримання, як це робили з добробатами. Тепер потрібно акцією протесту громити поліцію за бездіяльність. Адже поліція - це сервісна служба, яка охороняє безпеку та життя громадян. Така робота поліції несе в собі зміни, покликані на  не довіру населення до поліції.

Безпека, яку поліцейські мають забезпечити для людей, - це основне правило, аби ми могли думати про майбутнє та будувати нову Україну. Саме відкрите обговорення за участю представників влади, громадськості змусить працювати на попередження таких злочинів, де тисячі потерпілих тільки за одну подію. Тут всі ознаки терористичного акту, а за фактом, скажуть силовики, нічого не сталося. “Джинсові” засоби інформації промовчали тому, що так вигідно олігархам. 

Коментарі (0)

При повному “одобрямц” вони і не потрібні При ознайомленні з таблицею розподілу залишку бюджетних коштів (майже...

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним...

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

16:40 Пам'ятний захід: вшанували ліквідаторів Козятинщини photo_camera 14:20 Благодійність: учні дубовомахаринецької школи зібрали для кардіологічного обладнання пів тисячі гривень photo_camera 13:02 Слово лікаря: Лазня лікує або з легким паром! 11:11 У Козятині будують автомийку без документів Від читача 12:00 Обірвався земний шлях найдорожчої людини... 10:20 На 93 році життя помер учасник бойових дій у Другій Світовій війні, визволитель Козятина та Вінниці Анатолій Радченко 10:11 Минає 33 роки. Про найстрашнішу аварію на ЧАЕС 09:45 Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» play_circle_filled 08:39 Страсна п'ятниця: що не можна робити 26 квітня 20:48 Штраф за незнання — 11900 гривень. Закон про мову в цифрах 18:39 Вибори президента: про голосування і результати у Козятині 16:53 Історичне рішення: прийняли закон про українську мову
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up