У якого Сірка позичають очі в Козятині?

Аналізую, як втратили почуття сорому і власної гідності колишні козятинські активісти. Вони і не думають сьогодні організувати акції протесту міській владі за створені “крематорії”, що мешканці змушені вдихати сажу? А чому не люструєте чиновників, які напряму винні в заміні теплопостачальника і тепер мерзнуть люди у терцентрі, лікарні, школі?

Попіарилися, попалили шини, покричали і сидять у соцмережах, коментуючи, які районні мужі погані. А у себе під носом?   

Як висловлювалися українські поети-романтики, такі — очей у вовка позичать не стануть. Вони сорому не мали і не мають. Вони з мером за одним столом сидять, очей у Сірка позичивши для людей.

Інші — це депутати. У якого Сірка позичає очі батюшка БЮТівець? Сам собі гріхи відпускає, мабуть, за постійне голосування в угоду мерівської більшості?

У якого Сірка — депутатша директорка дитсадка після відвертої брехні на камери “сенсаційних” ЗМІ та доведення працівниці установи до нервового виснаження?

Уся більшість “слуг народу” ніби забули про те, що таке совість.

Окрема тема про місцевих представників теплопостачальної організації. Це трійка козятинчан, яким глибоко начхати на те, що про них люди думають. Гроші не пахнуть.

А директори деяких шкіл, які закривають очі на свавілля вчителів і бездіяльні по відношенню до аморальності? Не дивно це, при такому начальнику освіти, яка також на відеокамеру не заслужено паплюжила честь виховательки.

Без совісті людина не може відрізнити добро від зла.

Безсовісна людина лишається такою, незалежно від того, чи є ще на світі безсовісні люди.

Коли починаєш все це аналізувати — шок: які ж безсовісні люди мешкають поряд. Заробляють на наших бідах, на бюджеті міста.

Жеріть свій тортик, не вдавіться.  

Коментарі (0)

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Чергові вибори Президента України відповідно до Конституції України призначені Верховною Радою України на неділю, 31 березня...

Увага! Конкурс! Мешканці власноруч створюють маленькі притулки для бездомних собак, самі роблять ремонти в під'їздах,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up