Відносини з Україною не належать до пріоритетних для адміністрації Трампа

Відносини з Україною не належать до пріоритетних для адміністрації Трампа

 

Лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко прокоментував нещодавню зустріч  Президента США Дональда Трампа з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

Він навів кілька фактів, що спростовують заяву очільника МЗС за результатами зустрічі.

— Клімкін сказав, що відносини з Україною належать до пріоритетних для адміністрації США. Це неправда, — каже Анатолій Степанович.— Не належать, на жаль, для нас. Ми втратили довіру. Це видно, бо якщо раніше ми були пріоритетними, то віце-президент особисто був уповноважений і займався Україною, “сидів на телефоні” і разів по 50 дзвонив геть усім. Це перше. Друге — на рівні заступника державного сектора була пані Вікторія Нуланд, яка конкретно відповідала за Україну, і не лише вона. Зараз немає віце-президента, який зорієнтований на Україну. Немає навіть куратора України в Держдепартаменті або в раді національної безпеки США. Раніше такого не було.

На думку політика, ставлення до міжнародних партнерів до України погіршується через відсутність реальної боротьби з корупцією, відсутність проведених реформ та втрату довіри до влади в середині і зовні країни.

Друге, що сказав Клімкін, що США чітко заявили, хто винен в тому, що відбувається в Україні. Там, де йдеться про російську агресію — це правда. Але хіба Путін винний в тому, що є корупція в Україні, що ми не проводимо енергетичну реформу, земельну реформу, пенсійну і так далі? Путін до того не має жодного відношення. Тобто є шлях, який повинна пройти українська влада і загалом українське суспільство для того, щоб нас сприймали як серйозних партнерів

Екс-міністр оборони зазначив, що третя невідповідність заяв Клімкіна реальному стану речей — це теза про наявність союзницьких відносин між Україною та США.

Якщо говорити про Америку, то вони будуть з нами співпрацювати, з тим, хто контролює територію. Це не означає, що це союзницькі відносини, як говорить Клімкін, на жаль.

За союзницькі відносини ще потрібно поборотися. Тому що, якщо на когось напали, то союзники беруть зброю і захищають. От тоді це союзники. Ми ще не вийшли на рівень союзницьких відносин зі Штатами, треба вийти, підсумував лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Редакцію газети “RIA-Козятин мешканці села Велике повідомили, що сільський голова Володимир Гупяк не виконує своїх...

У минулий четвер було заплановане судове засідання за позовом підприємця Сергія Петрика (склади будівельних матеріалів) до...

Відносини з Україною не належать до пріоритетних для адміністрації Трампа   Лідер “Громадянської позиції”...

Відносини з Україною не належать до пріоритетних для адміністрації Трампа   Лідер “Громадянської позиції”...

Пане мер Пузир та депутати міськради негайно виправіть свої помилки по відношенню до загиблих у "АТО" воїнів

Козятин. Храм Покрови Пресвятої Богородиці. Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл

Докази дослідження: Російська мова походить від Української

Як Медведівка на Козятинщині відмічала день села.Свято митецьких талантів.

Креативи в Козятинщині. Про духовне душевне спортивне життя.Все одним махом.

Притягнення до кримінальної відповідальності Президента

Стверджую Мафікова криша поїхала.Йому вліпили протокол за корупцію .А сьогодні в кабінеті 16.08.2017 р. вручили підозру.Боже як він верещав .Як навіжений .

З ким і чим воювати.Ірина Фаріон Тих, хто не володіє українською мовою, обов’язково посадять. Таких людей треба саджати у в’язницю хоча б на півроку, як це роблять французи за застосування англіцизмів!

«поки до влади не прийдуть радикальні націоналісти, нічого не зміниться»

До нас їде Голліву́д!

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook