За спиляні дерева потрібно спитати!

  • Називаємо речі своїми іменами
  • Автор: Називаємо речі своїми іменами
  • З 2014 року редакцію знову очолила Тетяна Лозінська. Політика газети "RIA-Козятин" стала більш опозиційною до існуючої влади. В цьому блоці публікуються думки людей, які поділяє редакція.

  • access_time

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися любителі природи нашого краю. Їх турбує, що від тунелю в сторону вокзалу стоять пронумеровані дерева, які мають спиляти як аварійні. Ці природолюби телефонували до міськради. На тому кінці зв’язку повідомили: ”А що ви хочете, щоб дерево впало комусь на голову!”

Ніхто, звісно, не хоче, щоб дерева падали на чиїсь голови. Але люди здорового глузду не хочуть, щоб пиляли живі дерева разом з пташиними гніздами. Приклад тому — спиляне живе дерево в міському парку, пеньок якого “красується” після злізлого снігу.

За аварійні дерева навіть мови нема, вони своє віджили. Тільки є період, коли можна пиляти, а коли ні. А в Козятині чомусь масово вирізають дерева в червні (!).

Пропоную не закривати очі на подібні вирізки зелених насаджень у нашому місті. Нагадаю, що при редакції створений штаб, до якого можуть долучитися ті, хто на ділі готовий боронити рідний край, природу від свавільних вирубок. Телефон штабу (068)-080-17-63.

Коментарі (1)
  • Petr Melnichook

    А ви подивіться як вирізали всі здорові дерева в лісосмузі по вул.Матросова від 259 до 281 номера.Залишили здоровенні пеньки та чагарник і гілки від зрізаних дерев.Літом будуть джунглі.

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися любителі природи нашого краю. Їх турбує, що від тунелю в сторону...

Як профспілка залізничників не захищає інтереси залізничників

Моя хата скраю…. Голова  Козятинської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці...

На запит редакції “RIA-Козятин” до профспілки залізничників, її керівник пан Вільчинський пояснив ситуацію з...

Жителі Козятина звикли, що щось з'являється в нашому місті. Після реконструкції і капітального ремонту біля перехідного...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up