За спиляні дерева потрібно спитати!

  • Називаємо речі своїми іменами
  • Автор: Називаємо речі своїми іменами
  • З 2014 року редакцію знову очолила Тетяна Лозінська. Політика газети "RIA-Козятин" стала більш опозиційною до існуючої влади. В цьому блоці публікуються думки людей, які поділяє редакція.

  • access_time

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися любителі природи нашого краю. Їх турбує, що від тунелю в сторону вокзалу стоять пронумеровані дерева, які мають спиляти як аварійні. Ці природолюби телефонували до міськради. На тому кінці зв’язку повідомили: ”А що ви хочете, щоб дерево впало комусь на голову!”

Ніхто, звісно, не хоче, щоб дерева падали на чиїсь голови. Але люди здорового глузду не хочуть, щоб пиляли живі дерева разом з пташиними гніздами. Приклад тому — спиляне живе дерево в міському парку, пеньок якого “красується” після злізлого снігу.

За аварійні дерева навіть мови нема, вони своє віджили. Тільки є період, коли можна пиляти, а коли ні. А в Козятині чомусь масово вирізають дерева в червні (!).

Пропоную не закривати очі на подібні вирізки зелених насаджень у нашому місті. Нагадаю, що при редакції створений штаб, до якого можуть долучитися ті, хто на ділі готовий боронити рідний край, природу від свавільних вирубок. Телефон штабу (068)-080-17-63.

Коментарі (1)
  • Petr Melnichook

    А ви подивіться як вирізали всі здорові дерева в лісосмузі по вул.Матросова від 259 до 281 номера.Залишили здоровенні пеньки та чагарник і гілки від зрізаних дерев.Літом будуть джунглі.
Як можна говорити російською і стверджувати, що любиш Україну

Ніхто б не загинув із тих, хто пішов у небесну бригаду. Не гинули б діти, не руйнувались би будівлі і долі… Стояв...

Наші соцопитування: "Що позитивного сталося у ВАС на минулому тижні?" Анна (18), вихователь: —...

Зустріч Трамп-Путін

Анатолій ГРИЦЕНКО, голова ПП “Громадянська позиція” У багатьох є відчуття тривоги, що наше питання можуть...

Гриценко розповів, чому в Україні не можна скасовувати посаду президента

Лише на основі парламенту, ліквідувавши посаду президента, не можна керувати країною. Саме президент повинен 24 години на...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up