Жодна дитина не повинна жити в клітці й бути невидимою

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто, замикаємо їх в клітці самотності, обмеженості соціального життя та любові. Це страшно й бездумно.

Саме з таких міркувань редакція газети “RIA-Козятин” на волонтерських засадах організувала фотоконкурси “Міні-містер” і “Міні-міс”. Приємно, що дуже багато сімей відгукнулось. А це свідчить про одне — ми на правильному шляху. Жодна дитина не повинна жити, як в клітці й бути невидимою. Про юних треба розповідати і давати їм можливість показати себе.

Переконана, що в наступних конкурсах ми просунемося і охопимо ще більше батьків і дітей.

Ці останні два фотоконкурси принесли в життя редакції багато позитиву. Задумка була відзначити кожного учасника і його родину. Мені пощастило побачити багато молодих сімей. Нагороджуючи учасників конкурсу дипломами, я побачила дуже позитивних наших земляків, які переповнені гордістю за своїх чад і знають толк у людських цінностях. Їх всіх об’єднує загальне бажання мати терпіння у вихованні дітей, щоб зробити їх щасливими. Вони всі бажають як своїм дітям, так і іншим — міцного здоров’я і мирного неба (про це в публікації Обличчя Козятинщини ).

Проводячи цей захід, редакція ще раз визначила, що діти є різні. Це з особливостями розвитку, хворобами, рівень розладів яких не є інвалідністю, але істотно впливають на якість життя. Є діти-сироти або діти з родин з гранично низьким рівнем доходу. Діти, що живуть з ВІЛ/СНІД. Діти з деяких національних або релігійних меншин. Діти, що змушені працювати. Діти в зоні військових дій та діти-біженці. Діти, яких дискримінують через їхню гендерну ідентичність, коли вона відрізняється від "загальноочікуваної". Діти, що потерпають від домашнього насильства.

Про всіх цих дітей та їхні "потреби +" ми будемо говорити на шпальтах нашого видання. У Козятині “RIA-Козятин” створила таку платформу-майданчик, куди запрошуються всіх, від кого залежить якість життя дітей: батьків, освітян, лікарів, соціальних працівників, культурних діячів, волонтерів і, звичайно, всіх активних представників громади.

 

Коментарі (0)

При повному “одобрямц” вони і не потрібні При ознайомленні з таблицею розподілу залишку бюджетних коштів (майже...

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним...

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up