Культура

У четвер, 14 жовтня християни відзначають велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці. За переказами, в 910 році військо давніх русів на чолі з Аскольдом взяло в облогу центр православ’я — Константинополь. Жителі візантійської столиці звернулися з молитвою до Богородиці. Вона з’явилася перед людьми та вкрила їх своїм покровом (омофором). Розповідаємо як відзначали свято у церкві Покрови

Одна з центральних вулиць, Пилипа Орлика, до революції носила назву Велика, у радянські часи — Воровського. У мережі є дві світлини цієї вулиці дореволюційного періоду. Ми спробували визначити, де зробили ці фото і що на тому місці сьогодні. А також зібрали низку цікавих фактів про те, як змінювалася вулиця впродовж років/

Двоповерхівка «на тій стороні» за переходом через залізницю одна з найстаріших у місті. Їй вдалося вистояти під час бомбардувань Другої світової війни. Існує гіпотеза, що до революції 1917-го це було приміщення вокзалу Уманського напрямку. Розповідаємо про будівлю.

Минулими вихідними наш народний аматорський гурт «Калина»з Махнівки в черговий раз гостював на телебаченні. Їх запросили на телеканал 112 Україна щоб відзняти ролик на телепередачу «Різдво з Магою». Про поїздку до Києва розповіли артисти й організатор поїздки Ірина Бонюк

В останній день вересня українські бібліотекарі святкують своє професійне свято. Серед святкуючих – завідуюча бібліотеки села Сигнал Лариса Мельник. У неї подвійне свято: крім професійного, сьогодні 10 років з дня заснування  вокального гурту «Горлиця» Сигнальського будинку культури, у якому вона співає.

Перлина нашого міста привертає увагу своєю архітектурою не лише гостей та тих, хто подорожує залізницею, а й кінематографістів. Наш залізничний вокзал став місцем зйомок двох серіалів. Розповідаємо, які стрічки знімали у нашому місті.

Сьогодні, 5 березня для жінок нашого міста провели святковий концерт. Хедлайнером свята був співак Роман Скорпіон. Що цікавого було на концерті і що побажав читачкам нашої газети Роман?  

Для жінок у Міському терцентрі влаштували концерт. Гостей вітали ансамбль «Подоляни», хор ветеранів праці «Прометей» та вихованці Музичної школи. Ми поспілкувалися з учасниками концерту та розпитали їх про любов до музики. А ще вони сказали свої побажання усім читачкам нашої газети.

Сьогодні, 4 березня до нас приїхали жінки з різних куточків України, що взяли участь у фотопроекті «Сильні духом. Мами»  Це героїчні українки, що втратили своїх синів на Сході. Ми поспілкувалися із учасницями проекту. Що вони нам розповіли?

keyboard_arrow_up