Культура

Двоповерхівка «на тій стороні» за переходом через залізницю одна з найстаріших у місті. Їй вдалося вистояти під час бомбардувань Другої світової війни. Існує гіпотеза, що до революції 1917-го це було приміщення вокзалу Уманського напрямку. Розповідаємо про будівлю.

Минулими вихідними наш народний аматорський гурт «Калина»з Махнівки в черговий раз гостював на телебаченні. Їх запросили на телеканал 112 Україна щоб відзняти ролик на телепередачу «Різдво з Магою». Про поїздку до Києва розповіли артисти й організатор поїздки Ірина Бонюк

В останній день вересня українські бібліотекарі святкують своє професійне свято. Серед святкуючих – завідуюча бібліотеки села Сигнал Лариса Мельник. У неї подвійне свято: крім професійного, сьогодні 10 років з дня заснування  вокального гурту «Горлиця» Сигнальського будинку культури, у якому вона співає.

Перлина нашого міста привертає увагу своєю архітектурою не лише гостей та тих, хто подорожує залізницею, а й кінематографістів. Наш залізничний вокзал став місцем зйомок двох серіалів. Розповідаємо, які стрічки знімали у нашому місті.

Сьогодні, 5 березня для жінок нашого міста провели святковий концерт. Хедлайнером свята був співак Роман Скорпіон. Що цікавого було на концерті і що побажав читачкам нашої газети Роман?  

Для жінок у Міському терцентрі влаштували концерт. Гостей вітали ансамбль «Подоляни», хор ветеранів праці «Прометей» та вихованці Музичної школи. Ми поспілкувалися з учасниками концерту та розпитали їх про любов до музики. А ще вони сказали свої побажання усім читачкам нашої газети.

Сьогодні, 4 березня до нас приїхали жінки з різних куточків України, що взяли участь у фотопроекті «Сильні духом. Мами»  Це героїчні українки, що втратили своїх синів на Сході. Ми поспілкувалися із учасницями проекту. Що вони нам розповіли?

У музеї історії міста відкрили виставку творчих робіт талановитих жінок Козятина. Усіх їх об’єднує те, що вони є студентками Університету третього віку. Ми поспілкувалися із жінками і дізналися більше про їх захоплення. А ще розповімо вам, що таке Університет третього віку і як туди потрапити.

Керівники колективу «Зорянка-Арт» Антон та Аліса Машевські разом зі своїми вихованцями провели благодійний вечір, на якому показали виставу «Попелюшка». Усе для того, аби зібрати кошти на лікування маленькій козятинчанці Емілії Полончук, яка хворіє на рак. Ми поспілкувалися із акторами та глядачами. Що цікавого вони нам розповіли?

keyboard_arrow_up