Культура

Перлина нашого міста привертає увагу своєю архітектурою не лише гостей та тих, хто подорожує залізницею, а й кінематографістів. Наш залізничний вокзал став місцем зйомок двох серіалів. Розповідаємо, які стрічки знімали у нашому місті.

Сьогодні, 5 березня для жінок нашого міста провели святковий концерт. Хедлайнером свята був співак Роман Скорпіон. Що цікавого було на концерті і що побажав читачкам нашої газети Роман?  

Для жінок у Міському терцентрі влаштували концерт. Гостей вітали ансамбль «Подоляни», хор ветеранів праці «Прометей» та вихованці Музичної школи. Ми поспілкувалися з учасниками концерту та розпитали їх про любов до музики. А ще вони сказали свої побажання усім читачкам нашої газети.

Сьогодні, 4 березня до нас приїхали жінки з різних куточків України, що взяли участь у фотопроекті «Сильні духом. Мами»  Це героїчні українки, що втратили своїх синів на Сході. Ми поспілкувалися із учасницями проекту. Що вони нам розповіли?

У музеї історії міста відкрили виставку творчих робіт талановитих жінок Козятина. Усіх їх об’єднує те, що вони є студентками Університету третього віку. Ми поспілкувалися із жінками і дізналися більше про їх захоплення. А ще розповімо вам, що таке Університет третього віку і як туди потрапити.

Керівники колективу «Зорянка-Арт» Антон та Аліса Машевські разом зі своїми вихованцями провели благодійний вечір, на якому показали виставу «Попелюшка». Усе для того, аби зібрати кошти на лікування маленькій козятинчанці Емілії Полончук, яка хворіє на рак. Ми поспілкувалися із акторами та глядачами. Що цікавого вони нам розповіли?

Сьогодні, 20 лютого шості роковини розстрілів мирних протестувальників на Майдані. Згадати тих, хто втратив своє життя у той страшний період, а також полеглих наших земляків у війні на сході зібралися у Центральній районній бібліотеці. Що згадували про події на Майдані?  

Уродженка села Юрівка Вікторія Гранецька разом зі своїм чоловіком Владом Сордом у четвер, 20 лютого презентує книжку про Революцію Гідності. Про це повідомляє видання «Вежа». Захід відбудеться у рамках проекту «Герої нашого часу».

Тиждень тому ми писали про те, як виглядала вулиця Пилипа Орлика понад сто років тому. Продовжуємо розвивати цю тему. До вашої уваги вулиця Січових Стрільців дореволюційної епохи.

keyboard_arrow_up