Культура

Сьогодні, 5 грудня у Центральній районній бібліотеці презентували книжку Миколи Купчика «Стежками Тимка Падури», яка розповідає про життя та творчість поета. Автор праці три роки тому здійснив відкриття - знайшов могилу Падури у Махнівці. Що цікавого розповів автор про свої дослідження - читайте у нашому матеріалі.

Сьогодні, 4 грудня для людей, які перебувають у терцентрі на стаціонарі, організували концерт. Приурочили його до міжнародного дня людей з інвалідністю.

Мар’ян Васютинський володів землями нашого міста до революції. Він віддав частину своїх земель під забудову залізниці і клопотав про те, аби Козятину дали статус містечка. Проте поміщика розкуркулили і забрали його ферму. Як це відбувалося, де розташовувалася ферма і що нам відомо про Васютинського — читайте у нашому матеріалі

Сьогодні, 3 грудня у Міському територіальному центрі провели концерт, присвячений Дню людей з інвалідністю. Глядачі слухали пісні, вірші, гру на музичних інструментах та дивились танці. А найбільше овацій зірвав юний козятинчанин в образі «Дзідзьо». Розповідаємо, що ще цікавого ми дізналися про учасників заходу.

В глуховецькій школі проходили різні заходи присвячені темі осені. Одним із таких є конкурс дитячого малюнку «Осіння пора у рідному краї», де змагались початкові класи

У Центральній районній бібліотеці провели для школярів літературну годину про Остапа Вишню. До участі запросили учнів школи №2. Розповідаємо, що цікавого підготувати діти.

Сьогодні, 7 листопада у Міському терцентрі організували Осінній бал та дефіле. Учасниці підібрали креативні образи, які презентували гостям. А ще розважили жартівливою сценкою і піснями. Яким був найвишуканіший хенд-мейд капелюшок та найоригінальніші прикраси, читайте у нашому матеріалі.  

До нашого міста приїде Мар’ян Гаденко, композитор, пісняр та телеведучий. У його концертній програмі виступатиме також наша Олена Пантєлєєва. Розповідаємо, що ще буде цікавого і коли концерт.

Цього разу під приціл об’єктивів відеокамер потрапив Музей історії міста. Точніше, один з його залів. Там знімали кілька кадрів фільму «Стежками Тимка Падури», який нещодавно презентували у Вінниці. Розповідаємо, як це було та яких вдалося уникнути кіноляпів.

У п’ятницю, 18 жовтня, у Вінниці, у великій залі обласного молодіжного центру «Квадрат» презентували документальний кінофільм про життя та творчість відомого українсько-польського поета та композитора, автора знаменитої пісні «Гей, Соколи!» Тимка (Тимоша) Падуру (1801-1871).

keyboard_arrow_up