Кохання врятує світ — так вважають козятинські митці

Кохання врятує світ — так вважають козятинські митці

Відкриття виставки у Козятинському міському музеї оголосили на сайті міської ради на 14 годину, а подія відбулася о 12 (це не перша штанга відділу політики)

Під “гарячим” гаслом “Люблю, люблю, люблю тебе!” у музеї відбулася виставка творів митців до Дня святого Валентина.

 

У ній взяли участь майстри пензля, фотографії та вишивки. Усі вони намагалися відтворити своє бачення світу кохання та висловити в образах свої почуття. У яскравих миттєвостях відчувалася емоційність, вдячність тим рокам, коли пережили це велике почуття.

Можливо, усе це є суцільна фантазія, хоча і прекрасна. Але відвідувачам усі роботи видадуться дуже гарними, такими, що залишать приємне враження. Мабуть, когось вони зроблять хоча б на хвилину щасливими. Тому з радістю назву імена козятинських митців, які представили свої твори.

Гості музею побачили вишивані картини Людмили Гайдар, Марії Кульчицької.

Інги Зайкевич, Наталії Петришиної, Наталії Лівшиць, Оксани Тичинської, Насті Бабур, Марини Ільчук. Порадували око роботи Антоніни Астахової. Ще одна авторка, що надала твір під назвою “Танго”, забажала залишитись інкогніто. Два оригінальні фото показала Міла Мхеїдзе. На жаль, не знайшлося місця картинам Галини Рибак, дружини відомого козятинського митця Миколи Рибака, але директор музею Лілія Макаревич запевнила, що обов’язково знайде місце цим цікавим роботам.

Андрій Гривнів

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up