Концерт класичної музики в Козятині

На Вінниччині триває  свято класичної музики. Це XV Міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк.

 

Концерт класичної музики в Козятині

З багатьох куточків України та із-за кордону на Поділля з’їхались музиканти. Організовує захід вінницька філармонія. Його назва «Мистецтво заради миру». Концерти благодійні та безкоштовні.

У Козятинському будинку культури в рамках фестивалю виступлять 17 травня український інструментальний квартет «Бряц-band» та Яцек Срібняк із Польщі. Колектив пропонує власні композиції та авторські аранжування у найсучасніших жанрах (від кантрі до класичного кроссоверу).

Початок концерту о 18 годин 30 хвилин.

Гості — володарі Гран-Прі престижного міжнародного конкурсу «Кастельфідардо». В інструментальний квартет «Бряц-бенд» входять Євген Казанцев (балалайка-пріма, електробалалайка), Олег Шаман (бас-балалайка), Сергій Троценко (акордеон), Андрій Чайка (ударні, перкусія). Унікальний колектив пропонує авторські композиції та обробки світових хітів у стилях класичний кроссовер та інді-рок. Яцек Срібняк — польський кларнетист-віртуоз.

Коментарі

Надія Станіславчук, голова профспілкового комітету: — Нам, мабуть, пощастило. Я говорила і буду говорити: у медицині випадкових...

Назвіть імена медиків, яким хочеться подякувати

Наші соцопитування

На території Козятинського району поліцейські проводять заходи, з метою виявлення, попередження і знищення незаконних посівів...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up