Пам’яті талановитого митця, художника, народного умільця  Віктора Пукалюка

Пам’яті талановитого митця, художника, народного умільця  Віктора Пукалюка
Галина Козаченко передала дві картини художника редакції газети "RIA-Козятин"

Давні греки вважали, що в грудях митця живе Бог. Відчувається, що Божа рука торкалась пензля і Віктора Пукалюка. І безперечно одне: він — один з найкращих представників молодого покоління художників реалістичної школи живопису. Попри його молодість (таке коротке і яскраве життя, яке він прожив за 47 років) все ж відчувається тверда рука зрілого майстра. Бо живописні полотна у нього імпресіоністичні за звучанням барв, ефектів сонячного світла, кольорів. Портрети, які створював Віктор, позначені тонким психологізмом.

Усе своє життя Віктор присвятив мистецтву, служінню українській культурі.

Сімнадцять років, як немає митця, а його картини випромінюють світло душі, світло його душі. Його роботи надихають на віру в краще, сподівання на долю, любов до людей, світу. Вони, наче закликають нас усіх: ”Ми маємо усі разом нести любов і милосердя у цей світ”.

Його теплі, радісні полотна, де тіні сонячного світла і кольору, тон і портрети — це гармонія душі і думок самого автора. Картини, наче промовляють живим закликом. Саме так сказав Микола Яцюк — директор художньої школи, член Національної спілки художників України, лауреат фестивалю “Слава Грації”.

— А ви вшановуйте Вікторову пам’ять, пишіть про нього, — такою була порада мого співрозмовника — колеги по творчості.

Я так і роблю. Були проведені виставки робіт Віктора “Художник і час” у виставковій залі краєзнавчого музею міста Вінниці та в обласній бібліотеці імені Тімірязєва. Пройшли виставки у відділі мистецтв, в читальному залі бібліотеки.

Упевнена, що пам’ять про дорогого Віктора житиме у тому розкішному мистецькому надбанні, яке створила його чиста, благородна і відкрита душа. Його картини — окраса нашого міста. Ми пам’ятатимемо заклопотане, серйозне, миле обличчя Віктора, яке, немов сонях за сонцем, завжди поверталося за красою.

Галина Козаченко-Світловська, шанувальник творчості Віктора Пукалюка

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up