Районний зліт випускників у Козятині 30 травня 2018р

Районний зліт випускників у Козятині 30 травня 2018р

Момент запрошення до залу міського булинку культури. По факту приміщення без аварійних виходів. Так благими намірами створюється дорога в пекло

ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

>

Коментарі (1)
  • Алина Диденко

    Ось і продзвеніли "останні дзвоники", відбувся "Зліт випускників" а на душі чомусь порожньо. Можливо тому, що знову доводиться розлучатися з тими, хто за багато років став рідним, а зустрічати інших, тих хто буде зростати, навчатись, загартовуватись..., ріднішати і... і знову розлучатись. Так хочеться, щоб діти були успішніші, щасливіші, мудріші і навіть розумніші ніж ми. Щоб не повторювали наших помилок, а краще на них вчилися. Переглянула сьогоднішню пресу і зрозуміла, що виявляється всі навколо знають бажання і потреби дітей, не запитуючи їх про це і не рахуючись з їх думками. Адже "Зліт випускників" у нашому районі започатковано давно і протягом багатьох років відпрацьовувались різні форми і методи його проведення. І саме випускники бажають такого формату проведення "Зльоту", котрий відбувається протягом останніх років. Саме колективи шкіл - батьки, вчителі, діти чекають на це свято і мріють про нього. Це свято проводилось при діяльності різних Президентів, Урядів, різних скликань Верховної Ради... і взагалі - до чого тут ці інституції? Можливо дійсно "хтось" уже готується до виборів, але втягувати у цей процес випускників, котрі в переважній своїй більшості ще й не досягли "виборчого" віку, як на мене - то не розумно. Щодо профорієнтаційних заходів, то їх достатньо відбувається як у школах, так і у загально районному форматі. Інша справа, що про них не знаютиь ЗМІ, але це не питання освіти, це - питання журналістів, адже саме вони визначають пріорітети своїх публікацій і те, що не знайшлось місця висвітлити роботу галузі освіти з цього питання мені також прикро. Повертаючись до "зльоту" хочу відмітити, що це не просто районний захід, де зустрічаються всі випускники району, а це останній шкільний бал для багатьох з них. Адже всім відомо, що у де-яких школах району 11 клас закінчили від 4 до 6 учнів, навіть у такій школі, як Махнівська їх всього - 11, тому і багато навчальних закладів району обмежаться лише врученням документів про освіту. Зрештою можна довго і багато дискутувати - потрібно проводити такі заходи чи ні, портібні вони владі чи опозиції, на кого це працює чи проти кого спрацьовує, але висновок залишається за дітьми - за випускниками. І до того часу поки вони будуть бажати бути учасниками такого свята, то це свято буде проводитись.

    Дорогі, випускники, батьки, вчителі, я щиро дякую всім за гарно проведене свято і вірю в те, що воно залишиться у Ваших спогадах на багато років.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up