Українізація по-козятинськи

Українізація по-козятинськи
У залі Кордишівського клубу було людно

У Кордишівці та Бродецькому побували шановані в Україні артисти

Українізація або зукраїнщення — політичне просування та впровадження елементів української мови та української культури в різних сферах суспільного життя — відбулася в Кордишівці та Бродецькому в неділю 2 квітня.

В даному випадку —  через спів. Саме під такими гаслами відбулись творчі зустрічі співучих голосів України Івана Ганзери та Олександра Зайченко на сцені культурних храмів сіл (по народному клубах) з громадами.

Приємно, що керівники громад, тобто голови сільських рад дуже добросовісно віднеслись до збереження приміщень клубів, як з вулиці так і в середині. Тому є можливість провести на високому мистецькому рівні такі приємні заходи по звеличенню Українського слова та пісні.

Концерт був для глядачів безкоштовним. Загалом до заходу залучились близько 700 наших земляків.  В храми культури прибули глядачі різного віку — від дітей ясельного віку до дідусів та бабусів з паличками. Артистам вдалось створити таку атмосферу в залі, що їх щедро нагороджували оплесками раз у раз.

На наше питання до артистів, хто організував та забезпечив для селян свято Української пісні, ми отримали відповідь: “Всю фінансову складову і організаційну роботу по залученню громади забезпечив власним ресурсом, співпрацюючи з головами сільських рад, власник ТОВ “Бродецьке МГП” пан Стахов. За що йому вдячні не тільки ми, а й люди також за надану можливість провадити в життя Українське слово та пісню”.

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анонімович Анонім

    Краще створювати робочі місця видовищ вистачаєКраще розказати де подівся завод і хто пустив людей по вітру з торбами!
  • Влад Лісовий

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up