Батальйон ОУН вдячний Козятинщині

Батальйон ОУН вдячний Козятинщині

На волонтерські центри в Новий рік поспішають листи-подяки

Громадська організація “Волонтери батальйону ОУН” прозвітувала на сторінках Фейсбуку про отримання нашої волонтерської допомоги: “Надійшла посилка-бандероль для бійців та працівників ДР ОУН та ДБ ОУН. Речі і продукти розподілені між ДР ОУН та бійцями ДБ ОУН і в найкоротший термін будуть надіслані адресатам”.

Отож новорічні листи-подяки, відправлені волонтерським центрам: газети “RIA-Козятин”, ринку “Хлібодар”, лікарні відновного лікування, школи села Миколаївка, ПРАТ “Козятинський м’ясокосбінат”, ГО “Рідне місто”.

Нагадаю, що минулого тижня через “Нову пошту” нами були відправлені зібрані вищезгаданими центрами дитячі малюнки і поробки, чай, печиво, цукерки, крупи, ковбасні вироби та консерви довготривалого зберігання, цигарки, сірники, свічки, рукавиці робочі, теплі речі та те, що вважали люди за потрібне передати хлопцям, які перебувають в зоні бойових дій.

До речі, батальйон ОУН воює з російськими загарбниками тільки за рахунок волонтерської допомоги. Слава нації! Смерть ворогам!

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Як козятинські рибалки порядок наводили Як козятинські рибалки порядок наводили
Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Тенісист Олександр Бондарчук — чемпіон із чемпіонів Тенісист Олександр Бондарчук — чемпіон із чемпіонів Позитивні події в житті Позитивні події в житті
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up