Болить душа, а серце плаче за нашого голову

Болить душа, а серце плаче за нашого голову

З редакційної пошти

У всі роки, під час виборів, найбільший відсоток козятинчан голосували за партію «Батьківщина», завдяки чому сьогоднішній мер сидить в кріслі голови громади міста.

Голосували перш за все за лідера партії Тимошенко, яка в нелегкі роки для держави (світова економічна криза, протидіючий президент держави) зуміла зберегти курс валют, у вісім разів нижчі тарифи на газ і електроенергію, низькі ціни на продукти харчування, повернути з викрадених депозитів громадян хоч по 1000 гривень, безоплатно оформити земельні паї, повернути світло українцям у вечірні часи і т. д. Тобто, їй вірили, відчули результат. І тепер за рейтингом мають надію на таких досвідчених, відданих народу і державі лідерів – професіоналів партій як А. Гриценко і Ю. Тимошенко.

Але в партії останньої є члени, які своєю «діяльністю» викликають негативне ставлення як до партії в цілому, так і до лідера. Таким  «членом» партії є мер міста О. Пузир. Неодноразово в місцевій пресі, колективних листах, особистих зверненнях жителі району ПРБ просили звернути хоч якусь увагу на цей район міста, але за всю каденцію на цій посаді від нинішнього мера ніякої реакції. Напевне тому, що ПРБ  розшифровуєть в народі як «Поселення Робочої Бідноти» і звертати увагу на їхні прохання немає ніякої потреби? Мало того, такі дії голови громади розцінюються як свідома протидія тим проханням. Як можна розцінити такі факти, як освітлення вулиці О. Кошового по якій цілодобово жителі і пасажири з залізничного вокзалу в темряві добираються до автобусних зупинок? Після виконання дорожньої розмітки вул. 8 Гвардійська так і не визначений пішохідний перехід від базарчика до проходу на залізничний вокзал, по якому жителі та учні всього району, а це тисячі за добу, добираються до залізничного вокзалу через глибоку калюжу в непогоду  вже багато років. До речі, тут же була збита автомобілем людина. На автозупинку в’їхав п’яний водій. І тільки тому, що немає дорожньої розмітки, дорожніх знаків і перш за все власного бажання мера. Чи, можливо, бюджет міста не дозволяє закупити 0,5 м куб. гранвідсіву, два стовпчики зі знаками “пішохідний перехід” і 0,5 кг фарби? Але ж бюджет міста тепер в багато разів більший, ніж він був раніше! Це неповага до простих громадян міста, до своїх виборців.

В. Шуляк

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Софія

    Всі хто живе на ПРБ свої проблеми висказуйте діячу в лапках Якимовій, яка за мера агітувала і ще й в радники подалася. Стид і срам цій старій вчительці, яка тільки зробила за бюджетні гроші вулицю на якій живе і свою рідню устроїла на роботу в міську раду
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up