Бублик з бульбашкою узаконили рабство

Бублик з бульбашкою узаконили рабство

Мало того, за рахунок рабів утримують свої родини і не подавляться, а їх дружини та діти таким чином у шоколаді

Так, 1 грудня 2017 року приблизно в обід біля кочегарки училища розвантажились три фури лушпиння соняшника. Його спалюють у кочегарці училища.

За свідченнями партизан, директор училища Стецюк постійно бігає в кочегарку, домахується до кочегарів, щоб тримали температуру! А тачка лушпиння згорає за 10 секунд. Кочегари як раби, без заперечень, цілодобово перелопачують вручну за допомогою власного пердячого пару 150 кубів вологих смердючих відходів.

Спроба розговорити і отримати у кочегарів інформацію, як, власне, організована праця, результатів не дала. Але нам вдалося розговорити приближених осіб Бублика та Лівшиця.

Інформація нас жахає. Кочегари оформлені на роботі з окладом три тисячі чотириста гривень. Отримують на карточку. Мінусують 600 гривень, отож на руки 2800. Працюють цілу добу через двоє. Безжалісна експлуатація на грані життя та смерті. Суперечить здоровому глузду та закону України. Правового захисту не існує. Хоча є всі контролюючі органи влади, які самоусунулись від роботи, але чиновницькі оклади отримують.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі (5)
 • Софія

  Так! Pavel Yasniy правий. В ті роки люди поплатилися здоров'ям і життям. І ніхто не поніс ніякого юридичного покарання. Крім надприбутків в кишеню
 • Ginette Dern

  Сервіс відкритих позикових пропозицій про особисті гроші (notaire.voto@gmail.com)  юридична угода надає гроші по всій країні без гарантій у межах від € 2000 до € 7 000 000 з контрактом.

  Я створюю особовий банк для фінансування та позики на пропозицію грошей, я підтверджую державу

  Я пропоную особисті грошові позики всім серйозним людям, які можуть погасити процентну ставку у розмірі 3%, я даю всі типи грошей, незалежно від вашої потреби в грошах

  зв'язатися: notaire.voto@gmail.com
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up