Бузина врятувала від смертельної хвороби

Бузина врятувала від смертельної хвороби

Чоловік з Болгарії розповів про свій спосіб боротьби з раком.

 

«У 2002 році я виявив пухлину мозку — доброякісну. Мене негайно помістили в лікарню. Пухлина була 5 × 5 см, але операція пройшла успішно. Для мене нейрохірурги в цій лікарні є кращими в Болгарії.

Через два роки результати показують, що пухлина рецидивна (метастатична) і майже однакового розміру. Я повинен був зробити нову операцію. Отримав параліч лівої ноги. Лікарі дослідили, що пухлина була атипова. Потім я пішов в онкологію. Почалася променева терапія, але це не допомогло. Знову була операція. Після цього я відправився на реабілітацію і там, на моє щастя, зустрів людину, яка змінила моє життя. Чоловік поділився зі мною тим, що страждає на рак нирки. Після того, як операція виявилася невдалою, йому залишалося жити 3-4 місяці. Він познайомився з жінкою, яка розповіла про рослину і метод приготування її для лікування. Трава називається бузина — чагарник, що росте в пустелях і навколо річкових каналів. Зростає в кінці серпня - початку вересня.

Домашній рецепт

Плід повинен бути досить зрілим, щоб мати лікувальні властивості. Вимийте бузину і помістіть в банки, чергуючи один шар бузини і один шар цукру, поки ви не заповните банку. Зберігати в сонячному місці для бродіння.Через два тижні зберігайте в холодильнику. Можете зробити 2, 3 або 4 банки, але дві — необхідні для лікування  протягом усього року. Приймайте одну чайну ложку щоранку натщесерце, за 10 хвилин до їжі.

Я чекав 2 місяці, щоб набрати бузину і приготувати рецепт. Я почав його вживати. З минулої операції пройшло 4 роки — до цього часу у мене не було метастатических клітин.

До речі, і здорові люди можуть спробувати цей засіб (той, хто хоче посилити імунну систему). Наприклад, це допомагає проти грипу…”

Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up