Чекаємо приїзду незалежних експертів

Чекаємо приїзду незалежних експертів

Я звернулась до ректора Житомирського національного агроекологічного університету Олега Скидана з проханням посприяти в обстеженні на території лісопарку та лісозахисних смуг в межах міста Козятин.

Мета — отримати неупереджене наукове обгрунтування доцільності вирубки місцевою владою лісонасаджень не фруктових дерев. Мотивувала тим, що державні органи екослужб дають візуально видимі необгрунтовані висновки на примусове чергове знищення більше сотні дерев, що абсолютно змінить клімат в місті та його краєвиди. Звернулась саме до цього навчального закладу, оскільки саме їхня спеціалізація може видати незалежний науково обгрунтований висновок про заплановану чергову вирубку зелених дерев у Козятині (пригадаємо минулорічні тополі). Студенти ж отримають навички практичної діяльності.

 

Роздуми від Влада Лісового

Фотографія

Газета в свою чергу бере на себе зобов'язання безкоштовно надати інформаційні послуги відносно популяризації академії як закладу.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Анонім

    Розумний та конструктивний підхід газети. Чекаємо на результат обстеження та реакцію влади. А ще більш цікава буде реакція громади.

    Софія reply Анонім

    Взагалі це справа прокуратури
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up