Честь і хвала таким ученицям

Честь і хвала таким ученицям

З Марією Мазур ми зустрілися випадково. Вона, як переважно всі діти, живе собі своїм життям. Ходить до школи, спілкується з друзями, допомагає своїй матусі по господарству.

Зустріли ми Машу, коли вона виносила пакетик зі сміттям. Повертаючись від сміттевого бака, вона помітила, що на дорозі лежать кимось викинуті папірці. Дівчинка зібрала ті папірці і віднесла їх в євробак. Такий вчинок заслуговує на повагу і ми вирішили познайомитися з Марією.  

Ми дізналися, що вона учениця 7-В класу школи № 1. Виховує її одна мама. Тато школярки загинув під час АТО. Тож Марія старається бути опорою для матері. Допомагає їй по господарству. Найбільш улюблена справа семикласниці — це щось приготувати на стіл і, дочекавшись мами з роботи, разом смакувати той витвір мистецтва. А ще Маша любить подорожувати, бажано з подругами. Їй подобається  відкривати для себе щось нове.

— А у вільний час люблю читати історичну книгу чи літературу українських письменників, — каже вона. — Шевченка читаю, особливо про його дитинство. Багато відомо про Тараса Шевченка зі шкільної програми. Лесю Українку, трохи Івана Франка.

— А який предмет в школі для тебе найпотрібніший? — запитали.

— Потрібні всі, інакше їх не було б в шкільній програмі, та мені найбільше подобається фізична культура.

— Ти зібрала розкидані папірці, ця звичка в тебе з дитинства чи це вплив школи?

— У нас вдома сміття майже немає, а в школі ми звикли за собою прибирати. Після уроків клас прибирають чергові. Та мені здається, що це більша заслуга школи.

У школі ученицею задоволені. Кажуть, що таких відповідальних і слухняних дітей не багато. Та в першій школі такі діти є. І Марія Мазур одна із них.     

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up