Дах на Катукова, 41 діждався рубероїду

Дах на Катукова, 41 діждався рубероїду
Пересвідчившись, що гриби на стелі не їстивні, комунальники все таки будуть ремонтувати дах

Але тепер на заваді дощі, отож доведеться ще пожити з мисками

У редакцію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці вулиці Катукова і розповіли, що ранньою весною, коли на дахах будинків почав танути сніг, в будинку №41 відчули це. Весняна вода дошкуляла тільки тим, чиї квартири на п’ятому поверсі.

Зібрали підписи, кому така вода зайва, та й пішли з тим документом у комунальне підприємство “Відродження”. Там документ прочитали, заглянули в свої нормативні документи і, за словами мешканців будинку, сказали: “Вибачте, до ремонту даху ще дуже далеко”.

Жильці самотужки полізли на дах будинку і залатали місця, в яких тала вода знайшла собі найкоротший хід. На тому й заспокоїлись. Але проблема залишилась.

Перед Днем Незалежності у мешканців квартири 71, яка найбільше страждає від дощів і снігу, з’явився промінь надії. “Відродженці” обіцяли прийти і подивитись, що там на тому даху коїться. Та все марно. Розписки, що прийдуть дивитися, ніхто ж не давав. От і дивляться на цвілу від вологи стелю та рештки шпалеру, що ще якось тримаються, прикриваючи собою гриби. І молять Господа, щоб не було дощу.

У КП “Відродження” так прокоментували ситуацію: “На дах будинку, що на вулиці Катукова, 41 в понеділок, 4 вересня, завезли рубероїд. Зараз покрівля даху мокра від дощу. Як тільки стане на погоді, проведемо ремонтні роботи покрівлі даху”.  

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up