Доплати не буде. «Почесний залізничник» — нагорода відомча

Доплати не буде. «Почесний залізничник» — нагорода відомча

У редакцію газети «RIA-Козятин» звернувся мешканець нашого міста, почесний залізничник Віктор Гриніцький

Він повідомив, що звернувся в пенсійний фонд з приводу доплати і йому відмовили. Як пояснили в пенсійному фонді, фінансові доплати надаються за особисті заслуги перед Батьківщиною.

— Вони сказали, що посвідчення почесного залізничника повинно бути за підписом Президента України, — сказав пан Віктор.

Ми звернулися з цим питанням в пенсійний фонд, де нам надали такий коментар: «Доплати до пенсії передбачені залізничникам, які мають державні нагороди, в тому числі звання «Заслужений працівник транспорту України». Віктор Станіславович Гриніцький має відомчу нагороду — «Почесний залізничник», за яку доплати до пенсії, на жаль, не передбачені».

Ми звернулися до мешканців нашого міста, які мають відзнаку «Почесний залізничник». Наприклад, колишній міський голова Олександр Гвелесіані повідомив, що президент ніколи не підписував посвідчення почесним залізничникам, так як це відомча нагорода. Головна пільга, яку має почесний залізничник — це безкоштовний проїзд за одноразовий квитком форми 68 у спальному вагоні залізницями - учасниками співдружності. Навіть коли залізничник вийшов на пенсію. Також він має право на першочергове оформлення залізничних квитків для себе та для членів родини. Обслуговування в кімнатах відпочинку та камерах схову вокзалів. Крім того, певні пільги можуть бути передбачені відповідним відомством. Аж ніяк не пенсійним фондом.

Вам буде цікаво прочитати також:

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи
У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім»
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up