Допомагаємо здійсненню дитячих мрій, не виходячи з дому

Допомагаємо здійсненню дитячих мрій, не виходячи з дому

Немало людей, в першу чергу діти, мають значні проблеми зі здоров’ям, які не в змозі самостійно вирішити. Тому вони, їхні сім’ї звертаються за допомогою до різних організацій та інстанцій.

Публікують свої історії в соціальних мережах, блогах та форумах, з надією на те, що хтось таки захоче допомогти в збиранні коштів на таке потрібне лікування. Більшість з них мріють про те, щоб жити повноцінно, насолоджуватись життям, працювати на звичайній роботі. Хтось мріє стати поліцейським, але не може ходити, хтось хоче навчитись малювати, але має проблеми з зором. Варіантів безліч, але всіх їх об’єднує те, що мрії ці здійснити дійсно важко.

Проте, з’явився спосіб отримувати допомогу тим, хто цього потребує, зразу ж від багатьох людей. А тим, хто хоче допомогти, робити це, не виходячи з дому, за комп’ютером. Мова йде про БФ “Українська біржа благодійності”. Тут можна підтримати благодійний Проект за власним вибором, а за кожну гривню, що пішла на благодійність, можна отримати повний звіт.

Щоб попросити про допомогу, потрібно звернутись до операторів допомоги (https://ubb.org.ua/uk/operators/) у відповідній категорії: здоров’я, освіта, культура та спорт, екологія, спеціальні. Якщо це лікування, то, звісно, вибираєте категорію “Здоров’я”. Оператори — спеціально відібрані благодійні фонди, які зарекомендували себе з кращої сторони. Контактні дані для зв’язку є в описі БФ на самій біржі або на сайті відповідного фонду. У будь-який момент ви зможете подивитись в своєму Проекті, скільки зібрано грошей на лікування, хто їх перерахував, скільки треба ще зібрати.

На даний момент на благодійність всього зібрано понад 162 млн грн, є 135 активних операторів допомоги, діють 554 Проекти, а зроблено — 2692. Це говорить про чималу активність користувачів даної біржі, високий рівень довіри до неї.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up