Допомога війську

Допомога війську

Волонтерський центр при “RIA-Козятин” акумулював кошти та придбав засоби технічного покращення боєздатності добровольчих батальйонів на суму 21 тисяча гривень.

Передано воюючим підрозділам ЗСУ на сході України зарядно-пускові прилади акумуляторів для автомобільних та інших пристроїв.

Вказана сума грошей набута за рахунок журналістських розслідувань.

Чекаємо ваших послідовних кроків в покращенні боєздатності підрозділів ЗСУ. Надамо відповідну інформацію про те, що необхідно фронтовикам та кому це адресувати.

Ви можете довірити нам або здійснити самі волонтерські дії. Чекаємо в редакції.

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Не стало двох оборонців з Козятинщини: Володимира Коломійця та Станіслава Костюка Не стало двох оборонців з Козятинщини: Володимира Коломійця та Станіслава Костюка
Сьогодні, 21 травня, стартує ЗНО. Учні козятинської школи №1 пишуть математику Сьогодні, 21 травня, стартує ЗНО. Учні козятинської школи №1 пишуть математику У Козятині спіймали браконьєрів У Козятині спіймали браконьєрів Повалені дерева на Козятинщині: рятувальники ліквідовують наслідки негоди Повалені дерева на Козятинщині: рятувальники ліквідовують наслідки негоди Фото дня: дерево на дротах та гілки на дорозі Фото дня: дерево на дротах та гілки на дорозі
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up