Дві події одного дня, пов’язаних із війною з Московією

Дві події одного дня, пов’язаних із війною з Московією

У Козятині зібрались ветерани війни з Росією та ті, що служать в ЗСУ і беруть участь в бойових зіткненнях.

Перші обговорили ситуацію відносно хуліганських дій до ветерана війни, проблеми їх соцзабезпечення (від житла до медобслуговування). Інші (в публікації зверху) — нагороджували: командир воюючого підрозділу нагородив реальних помічників ЗСУ в зоні бойових дій.

Для інформації

Що, можливо, зміниться  в житті ветеранів війни з Московією? На повному серйозі у ВР України обговорюється перегляд статусу ветеранів АТО. Такий придуманий Порошенком сленг “АТО” зникне. Людей, що не були на передовій в зоні бойових зіткнень, позбавлять статусу і всіх пільг.  Добробатів “взують” по-повному, хоча ці люди на таке  розраховували на інше не сподівались.. Подібне пережили чорнобильці, ветерани-афганці, хто був в інших війнах, наприклад, Карабах. Пільги матимуть монітарний характер або персонально-грошовий. Основним джерелом підтвердження участі буде журнал бойових дій підрозділу, які за 2014 по 2017 р. вилучені генеральними штабами. Добратись до них буде майже не реально, тим більше вносити зміни, доповнення. Можна констатувати: “шеф, все пропало”. Добросовісність ведення майже технічно не реальна. Є поранені в бою, покалічені, а за документами у багатьох — “необережне поводження зі зброєю”. Про  це травмований навіть не знає.

Виникає питання: “А що ж реально?” За місцем проживання подавати “подання” типу “я воював, поранений, захворів — дайте спеціальну постійну грошову підтримку на місяць, рік, або пожиттєво”. Через  приниження, можливо дадуть, а, може, ні. Якщо в бюджеті грошей немає, то це вже горе не держави, а ваше. Певно, що не всі підуть через такі процедури.

На зборах влада робитиме все, щоб забалакати, розобщити, розбити на малі групи, осередки ветеранів. Що їм успішно вдається...

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up