Є у кого переймати досвід

Є у кого переймати досвід

Парк Новонароджених для молоді, пенсіонерів, молодих батьків

У Дрогобичі впроваджують проект «Створення концепції розвитку парку Новонароджених за участю громади». У парку планують проводити тематичні фестивалі, виставки, мистецькі ярмарки, кіноперегляди, ретро-вечори, спортивні змагання, неполітичні флешмоби та заходи з популяризації здорового способу життя та екології. Люди визначились, що у парку не будуть вирубуватися дерева, будуватися МАФи (крім спортивних майданчиків), не буде проводитися будь-яка торгівля (особливо спиртними напоями), гучні святкування після 21.00 та політичні заходи.

У парку обов’язково мають бути інтерактивні зони, доріжки, якісне освітлення, WI-FI, вбиральні, спортивний майданчик та територія для вигулу домашніх улюбленців. У культурному просторі парку розміститься сцена для концертів, культурних заходів та вільний простір для митців (проведення пленерів, майстер-класів).

Спортивна зона парку — доріжки для бігу, тенісний стіл, велодоріжки та велопарковки, лавки з шаховими дошками, майданчики для зайняття ворк-аутом, скейт-парк, памп-трек, тир та стіну для скелелазіння.

У інфраструктурі парку: автопаркінг, великі роздільні сміттєві баки в кількох місцях, загальні — по всьому парку, вбиральня, ліхтарі, лавки. Для догляду — комунальне підприємство. Обов’язкове розміщення камер відеоспостереження.

Окрім місця для вигулу собак, місця для тренування та інформаційна дошка для власників тварин. Планують соціальне кафе і мобільні точки з кавою, універсальний дитячий майданчик та мотузковий парк.

Один з етапів — створення конкурсних умов для архітекторів на основі ідей громадської концепції розвитку парку.

Проект «Створення громадської концепції розвитку парку Новонароджених» реалізовується в рамках конкурсу малих грантів від ГС «Громадські ініціативи України» в межах проекту «Підтримка місцевих НУО і громадянських ініціатив» за підтримки національного фонду з підтримки демократії, а також Дрогобицької міської ради та ініціативи Дрогобич 3D. Автором та виконавцем проекту є ГО «Український молодіжний прорив».

Бачимо, що є у кого повчитися, як потрібно працювати чиновникам для людей. На превеликий жаль, в Козятині, навіть із збільшенням бюджету, про це ніхто поки не думає.

Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/02/26/u_drogobychi_napratsyuvaly_idei_kontseptsii_rozvytku_parku_novonarodzhenyh_1273735

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні
Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up