Екскурсія по будинку одного з найбагатших людей планети Марка Цукерберга

Екскурсія по будинку одного з найбагатших людей планети Марка Цукерберга

Ви уявляли інше…

 

Марк Цукерберг, талановитий програміст і засновник соцмережі Фейсбук, на сьогоднішній день — один з найбагатших людей на планеті. І судячи за прикладом інших багатіїв, житло у нього повинно бути просто розкішним, але не тут-то було!

Зовсім недавно Цукерберг виклав у Мережу відео, в якому він презентує свій новий винахід — розумний будинок під назвою Джарвіс.

Розповідаючи про штучний інтелект, Марк провів для знімальної групи екскурсію по своєму теперішньому будинку.

Дивно те, що в оселі мільярдера немає абсолютно ніяких надмірностей в стилі Дональда Трампа. У всіх кімнатах обстановка неймовірно скромна. У них переважає стиль мінімалізм.

Ніякої розкоші, тільки найнеобхідніше!

Цукерберг показав екстер'єр та інтер'єр свого будинку в Пало-Альто. В об'єктив камери потрапили кілька кімнат, в яких живе Марк зі своєю сім'єю.

Цей будинок був куплений за 7 млн доларів кілька років тому, і обстановка в ньому збереглася майже така ж, що була при покупці.

Живучи в досить скромних для їхнього економічного становища умовах, Цукерберг та його дружина прославилися своєю філантропією. Вони витрачають гроші не на золоті унітази і таку розкіш, а на благодійність. І цим не можна не захоплюватися.

У 2010 році Марк навіть приєднався до “Клятви дарування”, філантропічної кампанії мільярдерів Уоррена Баффета і Білла Гейтса.

Разом зі своєю дружиною Присциллой Чан Марк планує віддати 99% своїх акцій Фейсбук вартістю 45 млрд доларів на благодійність. Оце щедрість!

На завершення хотілося б поставити Цукерберга в приклад всім багатим людям. Незважаючи на те, що він вважається наймолодшим мільярдером світу, Марку вдалося зберегти доброту і справедливість в душі. І не потрапити під владу своїх же грошей, як це нерідко буває.

Ця дивовижна людина заслуговує на повагу і захоплення!

Джерело: http://style-info.guru

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up