Євроліхтарі на вулиці Матросова перестали світити

Євроліхтарі на вулиці Матросова перестали світити

Проблему мешканців, які залишилися в темноті, поки ніхто не вирішує

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці вулиці Матросова, які проживають від провулку Лісового в сторону “Циганського хутора”. Вони повідомили, що освітлення, яке їм підключили на вулиці, через тиждень погасло.

Інформація підтвердилася частково. Нова лінія дійсно не світила. За словами мешканців вулиці, освітлення не стало 8-го березня. Люди, які зпймались роботами по встановленню євроліхтарів, пару днів назад (тобто 22 березня) приїздили на вулицю, перевіряли з’єднання. Та причину збою електрики і коли відновитья освітлення, нікому не повідомили.

Що сталося на ділянці вулиці Матросова без фахівців сказати важко. До світильників ЛЕД СЕТО, які там встановлені, нарікань не повинно виникати. Тим більше, що ця лінія облаштована світильниками серії СТРЕЕТ. Вони практично не гріються. В них міцна конструкція і майже герметична основа ліхтаря. Мешканці зверталися в міську раду, але їхню проблему поки що ніхто не вирішує.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • Света Макарчук

    А на вулиці грушевського " від кооишньої лялі і до кінця вулиці" вони ,мабуть, ніколи й не світили,і це під самим носом у міської влади. Ввечері вертаєшся з роботи,доходиш до Грушевсько і починається Пекло- темно, страшно, щей собаки за ноги хватають- "рамантіка"!!!!!!!!!!!!

    Олег Василенко reply Света Макарчук

    😠
  • Олег Василенко

    На вул. Я.Мудрого (р-н ПРБ), Зоряній, половині вул.Щорса вуличне освітлення не працює вже близько двох місяців, і міська влада взагалі ніяк на це не реагує
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up