Флоріанівських чиновників критикують

Флоріанівських чиновників критикують

Переврка фактів показала, що не скрізь так погано

У редакцію газети “RIA-Козятин” звернувся борець з корупцією. Він повідомив, що в селі Флор’янівка плата за оренду приміщення їдальні дитсадка 500 гривень. Гроші вже не один рік збирає медсестра. Куди вона їх діває, не відомо. Також, за словами чоловіка, в селі не працює клуб, але завклубу зарплатню отримує. З усього, що там є, працює тільки бібліотека. Молодь купчиться біля бару, чи де доведеться...

Журналісти вирішили поспілкуватися з народом. Люди, що живуть на окраїні села, не підтверджували і не спростовували таку інформацію. Ті, що живуть ближче до центру, знають про таке та не бачать в діях медичного працівника складу злочину чи корупцію. За 500 гривень вони не чули. Опитавши вісьмох мешканців села на вид від сорока років і більше, ми добрались до згаданого будинку культури. Там в одному з приміщень, де є сцена, йшла репетиція. Дівчатка шкільного віку готувались до свята “Купала” виконували танець. Хоча будинок культури визнаний аварійним.

У дитячому садочку  дійсно є відокремлена кімната, яку люди орендують для своїх потреб. Це переважно поминальні обіди. Яка орендна плата за приміщення, не відомо.

 

Прояснив ситуацію очільник села Віктор Нагорний. Він повідомив, що дійсно в дитячому садочку є відокремлена кімната, яка здається в оренду за 200 гривень, незалежно від кількості присутніх. Гроші збирає Ольга Андріївна Столяр. Звітність веде в зошиті. Зібрані кошти перераховує в сільську раду.  

 

Кошти підуть на закупку котла для цього ж приміщення. А ще потрібно замінити

пластикові чарки на скляні — це вимога мешканців села. Будинок культури в аварійному стані і сільська рада вже перерахувала 20 тисяч гривень на проектну документацію. — Скрізь гроші потрібні, — підсумував сільський голова.

Може й так. Тільки от зошит не є звітністю. Та й його нам не показали. У сільраді, коли ми були — працювала тільки спеціаліст із земельних відносин. А приміщення, де міг бути зошит звітності, було на замку.

Покидаючи село Флор’янівку, ми намагалися поспілкуватися з молоддю. Та чи молоді в селі так мало, чи нам так не пощастило когось зустріти? Єдина молода жінка, яка стрілась по дорозі, відповіла так: “Мій відпочинок — це на автобус і в Козятин. Там є друзі, і є чим займатися”.

А ще зустріли пані Віру та Зою Іванівну. Вони кажуть, що живеться їм важко та те, що робить сільська влада — добре.

Може тому ми так й живемо?

 

 

 

Директор будинку культури Одинська Таіса Петрівна с. Флор'янівка

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up