Гіпертоніки не скаржилися

Гіпертоніки не скаржилися

Українців не лякають життєві негаразди, що ж  їм той Супермісяць

Минулого тижня ми всі, навіть не усвідомлюючи всієї значущості моменту, пережили рідкісне астрономічне явище — “Блакитний кривавий Супермісяць”,  як його  охрестили  астрономи і астрологи. Найкраще спостерігати за цим дивом мали можливість жителі центральної і західної частини Північної Америки саме в ніч на середу, 31 січня.

Подібний потрійний збіг відбувається вкрай рідко — приблизно раз у 152 роки. На жаль, в Україні ми не змогли помилуватися Блакитним Супермісяцем з багряним відтінком,  адже у нас це припадало на пообідню пору. Однак вплив на самопочуття, настрій,  емоції і стосунки людей, певно, був відчутним. Узагалі, зазначалося, що найсильніше зміни внутрішнього стану будуть суттєво відрізнятися протягом трьох днів до і після астрономічного явища. Можливо, хтось помічав за собою наприкінці минулого тижня якусь неврівноваженість чи необгрунтовану дратівливість?

Журналісти “RIA-Козятин” поцікавились, чи реагували козятинці на “вибрики” Місяця? Як засвідчила завідувачка Козятинського відділення екстреної медичної допомоги Лариса Лукащук, кількість викликів за період кінця січня - початку лютого була звичайною. Якогось сплеску скарг в плані саме серцево-судинних чи гіпертонічної хвороб теж не було.

Як відомо, вплив фаз Місяця, а тим більше — значні його зміни відчувають здебільшого жінки. Для сильної статі коливання космічного масштабу несуттєві. Серед знайомих козятинчанок лише дві поскаржились на самопочуття у четвер, 1 лютого. Одна зазначила досить відчутний біль у серці, друга — підвищення тиску та запаморочення протягом дня. Обидві (не з числа хронічно хворих) скористалися звичними для себе ліками з домашньої аптечки і до лікарів не звертались. Що ж, наші люди зазвичай рятуються самі, як можуть.

До речі, за рекомендаціями багатьох астрологів, після явищ на місяці, не починають нові справи до середини календарного місяця. В даному випадку до 15 лютого.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up