Голова Козятинської райради судиться з ветеранами війни з російським агресором на сході України. Хоче за люстрацію 300 тисяч!

Голова асоціації ветеранів АТО Олег Пявка написав на своїй сторінці у Фейсбуці: "Вітя хоче 300 000 від АТОвців, які легенько віднесли його до смітника  (власне на своє місце), після чого і отримав погрімушку "опущений")). Ну і по суті, довідка від психіатра викликає сумніви, оскільки Вітя в дійсності застрелив свого старшого рідного брата з мисливської рушниці, відразу був визнаний такий, як психічно не врівноважений, по суті повністю УНИКНУВШИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ . Зарас він став психічно здоровий швидко. (Сара, мы покупаем, или продаем).  Вже стає звичним у проблемах проти АТОвців одна політична сила, зачастила у своїх проявах неприязні до бійців саме на справах, а не на розмовах - це дебутати обласної та райнної ради від Ю.)) ну ну ..., будєм посмотрєть)))" 

Голова Козятинської райради судиться з ветеранами війни з російським агресором на сході України. Хоче за люстрацію 300 тисяч!

Навіть довідка є,що  голова райради він не псих 

Варто відвідати

Ліга Сміху. Концерт команд «Загорецька», «Стоянівка», «Луганська Сбірна»

 

Коментарі (9)
 • Володимир Слободянюк

  «Хвалу и клевету приемли равнодушно и не оспаривай глупца».
         Можливо, я б не реагував на допис П’явки якби це стосувалось лише подій вересня 2016 року. Але в дописі цієї особи є де що інше, а саме трагічна подія нашої сім’ї. У мене на очах загинув старший брат, при цьому Віктора на цей момент не було. Це відбулось в 1977 році коли  цього дописувача на світі не було так, як появилось це чудо  1984 році. Тож, свідком тієї трагедії він не міг бути, а інформацію про причетність до цього мого брата Віктора вигадав, в зв’язку з чим моєму обуренню не має меж. Тепер постає питання для чого він розмістив брехливу інформацію? У брехні завжди є певний елемент самозамилування й самозвеличення: людина, яка бреше хоче хоча б на час стати об'єктом загальної уваги, відчути себе більш значним, цінним в очах оточуючих. Головне, чого хоче брехун, - захоплення уваги публіки. Брехун отримує неприховане задоволення, насолоду від самого процесу викладу небилиць. Берехун є суб'єктом з малою стійкістю до стресу, підвищеною тривожністю, невротичними розладами, а також схильний до скоєння антисоціальних вчинків. Такий тип, як садистський брехун розуміє, що його можуть звинуватити, але ніколи своїм визнанням він не доставить слідчим задоволення. Таким людям доставляє радість бачити, як страждають оточуючі, його сім'я від того, що закон переслідує "невинного" людини. Тож в даному випадку Пявка використовуючи  брехню пише про те, що завдана шкода або потерпілий не заслуговують на увагу, що жертва сама надала можливість для вчинення злочину і навіть спеціально ввела злочинця у спокусу. Такі люди роблять зусилля для мінімізації кваліфікації злочину. Подібні люди зазвичай намагаються виправдати наміри злочинця, а не його дії. І на кінець всі хто прочитає це повідомлення не будьте байдужі. Хто був на сайті в ОДНОКЛАСНИКАХ мабуть читав мою переписку з колишнім земляком, нині успішним бізнесменом Москви з приводу його фото «кручу у віска» по відношенню до Українців в Празі. Тоді, тільки одиниці вступили в дискусію, а решта промовчала або зробила вигляд «моя хата з краю». Чим більше живу тим більше роблю висновок, страшний висновок, про те що безхребетних, так званих друзів дуже багато. А дописувачу Пявці хочеться сказати одне, зробив вчинок відповідай за свої дії по Закону, будь перш за все людиною. Вірю в правосуддя. Не дай бог комусь пережити те, що пережили мої батьки втративши сина. Робіть висновки самі.

  Софія reply Володимир Слободянюк

  Трагедія і успішність вашої родини базується на вседозольності. БОГ ПАЛКОЮ НЕ БЄ І ШЕЛЬМУ НЕ МІТИТЬ. Є

  Софія reply Софія

  Бог і смерть

  Володимир Слободянюк reply Софія

  Насамперед повідомляю вам, що ідентифікувати так звану Софію мені не важко. Тож бревно, що залеиіло вам і чотирьохокому вашому штірліцу в очі не дає змоги сприймати реальність того що відбувається.

  Володимир Слободянюк reply Володимир Слободянюк

  Впевнений на сто відсотків, що це «чудо-дописувач» сьогодні буде занурюватись в ополонку. Ну і як правило виставить шоу занурювання на фейсбук. Бажаю йому змити той бруд. Вірю в боже провидіння.

  козятинський партизан reply Володимир Слободянюк

  Ми боремся не з Мафіком Ми боремося з власними слабкостями. І тільки з цієї причини ці боягузливі, брехливі, жадібні люди досі керують нами. Саме з цієї причини ми програли в 2004 і в 2014. Після усвідомлення цього вони програють нам в 2018. А слабкість одна: не "банду геть", ні змина "дупи на золотому унітазі" а створити альтернативу і взяти владу в свої руки. Інші варіанти не працюють.

  ----

  Володимир Слободянюк reply козятинський партизан

  Кожна людина унікальна по своєму. Унікальність повха так званого козятинського  партизана полягає в перекручувані інформації і висвітленні її так як вигідно редактору. Для інформації читачів повх зальотний козачок . Питання в тому як людина з середньою освітою називає себе журналістом.

  Влад Лісовий reply Володимир Слободянюк

  Нікколо Маккіявелі.

  "Якщо вже йдеться про інтереси батьківщини, не слід розмірковувати, справедливим є це рішення чи несправедливим, милосердним чи жорстоким, похвальним чи ганебним, облишити слід усілякі міркування і прийняти те рішення, яке відповідає порятунку її життя та збереженню свободи".

  Влад Лісовий reply Влад Лісовий

  Коментар видалено...

 Втім, не все  можна  пояснити лише тупістю генералів..  

Між селами Бродецьке та Жежелів Козятинського району

За право представляти Україну на міжнародному конкурсі у Лісабоні поборяться MELOVIN, TAYANNA, KADNAY.  

Читай контрольний постріл в голову кожному із нас за байдужість .А вмирати будуть такі як на майдані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up