Голова Козятинської райради судиться з ветеранами війни з російським агресором на сході України. Хоче за люстрацію 300 тисяч!

Голова асоціації ветеранів АТО Олег Пявка написав на своїй сторінці у Фейсбуці: "Вітя хоче 300 000 від АТОвців, які легенько віднесли його до смітника  (власне на своє місце), після чого і отримав погрімушку "опущений")). Ну і по суті, довідка від психіатра викликає сумніви, оскільки Вітя в дійсності застрелив свого старшого рідного брата з мисливської рушниці, відразу був визнаний такий, як психічно не врівноважений, по суті повністю УНИКНУВШИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ . Зарас він став психічно здоровий швидко. (Сара, мы покупаем, или продаем).  Вже стає звичним у проблемах проти АТОвців одна політична сила, зачастила у своїх проявах неприязні до бійців саме на справах, а не на розмовах - це дебутати обласної та райнної ради від Ю.)) ну ну ..., будєм посмотрєть)))" 

Голова Козятинської райради судиться з ветеранами війни з російським агресором на сході України. Хоче за люстрацію 300 тисяч!

Навіть довідка є,що  голова райради він не псих 

 

Коментарі (9)
 • Володимир Слободянюк

  Коментар видалено...

  Софія reply Володимир Слободянюк

  Трагедія і успішність вашої родини базується на вседозольності. БОГ ПАЛКОЮ НЕ БЄ І ШЕЛЬМУ НЕ МІТИТЬ. Є

  Софія reply Софія

  Бог і смерть

  Володимир Слободянюк reply Софія

  Насамперед повідомляю вам, що ідентифікувати так звану Софію мені не важко. Тож бревно, що залеиіло вам і чотирьохокому вашому штірліцу в очі не дає змоги сприймати реальність того що відбувається.

  Володимир Слободянюк reply Володимир Слободянюк

  Впевнений на сто відсотків, що це «чудо-дописувач» сьогодні буде занурюватись в ополонку. Ну і як правило виставить шоу занурювання на фейсбук. Бажаю йому змити той бруд. Вірю в боже провидіння.

  козятинський партизан reply Володимир Слободянюк

  Ми боремся не з Мафіком Ми боремося з власними слабкостями. І тільки з цієї причини ці боягузливі, брехливі, жадібні люди досі керують нами. Саме з цієї причини ми програли в 2004 і в 2014. Після усвідомлення цього вони програють нам в 2018. А слабкість одна: не "банду геть", ні змина "дупи на золотому унітазі" а створити альтернативу і взяти владу в свої руки. Інші варіанти не працюють.

  ----

  Володимир Слободянюк reply козятинський партизан

  Кожна людина унікальна по своєму. Унікальність повха так званого козятинського  партизана полягає в перекручувані інформації і висвітленні її так як вигідно редактору. Для інформації читачів повх зальотний козачок . Питання в тому як людина з середньою освітою називає себе журналістом.

  Влад Лісовий reply Володимир Слободянюк

  Нікколо Маккіявелі.

  "Якщо вже йдеться про інтереси батьківщини, не слід розмірковувати, справедливим є це рішення чи несправедливим, милосердним чи жорстоким, похвальним чи ганебним, облишити слід усілякі міркування і прийняти те рішення, яке відповідає порятунку її життя та збереженню свободи".

  Влад Лісовий reply Влад Лісовий

  Коментар видалено...

Увечері 27 квітня біля подвір’я школи №5 почали збиратися учні 8-А класу на чолі з класним керівником Ольгою Кульчицькою.

Після прикрої штучної поразки козятинців у чоловічому футболісерця любителів футболу порадували наші дівчата.

Природа пробуджується після зимової сплячки. Ми ослаблені і все через гіповітаміноз. Часто втомлюємось, хворіємо, неуважні,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up