Гриценко: Захід не зацікавлений, щоб Порошенко залишився при владі

Гриценко: Захід не зацікавлений, щоб Порошенко залишився при владі

Наші західні партнери хочуть, щоб українська влада робила те, що обіцяє.

Коли вони бачать, що нічого не виконується, у них зникає бажання допомагати Україні. Зараз немає жодної західної країни, яка була б зацікавлена, щоб Порошенко залишався при владі.

«Петро Олексійович мабуть думає, що тільки він один спілкується з міжнародним оточенням, що тільки він має монополію. Не виходить, я теж спілкуюсь, і тут, і там. Немає зараз жодної західної країни, яка була б зацікавлена, публічно або приватно висловлювала інтерес в тому, щоб Порошенка залишити при владі. Дістав усіх», – каже Анатолій Гриценко.

На його думку, Петра Порошенка може спіткати доля колишнього прем'єра Арсенія Яценюка.

«От як колись носилися з Яценюком, казали, що кращий прем’єр всіх часів і народів. А потім приїхав Байден і каже, що хоч Яценюк, хоч Гройсман, хто завгодно, аби тільки нас залишили в спокої. І Яценюка поміняли. На Порошенка вже махнули рукою давно, бо немає ключового – договороспроможності. Наші партнери, і наші люди насамперед, хочуть, щоб влада виконувала обіцяне. Підписали з ЄС, ПАРЄ, МВФ – виконайте. Тим більше, що ви ж самі пишете проект. Підписали Мінськ – значить виконайте. А коли підписали що завгодно, а потім якось воно буде… і це повторюється. Коли західні партнери бачать, що в наших урядовців навіть електронно задеклароване, те, що в них є на рахунках, набагато перевищує те, що ми просимо в МВФ, коли вони бачать скільки на офшорах відмиває Порошенко і порошенки, то в них підривається довіра взагалі. Для чого допомагати такій країні», – зазначив лідер «Громадянської позиції».

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up