Гриценко: Захід не зацікавлений, щоб Порошенко залишився при владі

Гриценко: Захід не зацікавлений, щоб Порошенко залишився при владі

Наші західні партнери хочуть, щоб українська влада робила те, що обіцяє.

Коли вони бачать, що нічого не виконується, у них зникає бажання допомагати Україні. Зараз немає жодної західної країни, яка була б зацікавлена, щоб Порошенко залишався при владі.

«Петро Олексійович мабуть думає, що тільки він один спілкується з міжнародним оточенням, що тільки він має монополію. Не виходить, я теж спілкуюсь, і тут, і там. Немає зараз жодної західної країни, яка була б зацікавлена, публічно або приватно висловлювала інтерес в тому, щоб Порошенка залишити при владі. Дістав усіх», – каже Анатолій Гриценко.

На його думку, Петра Порошенка може спіткати доля колишнього прем'єра Арсенія Яценюка.

«От як колись носилися з Яценюком, казали, що кращий прем’єр всіх часів і народів. А потім приїхав Байден і каже, що хоч Яценюк, хоч Гройсман, хто завгодно, аби тільки нас залишили в спокої. І Яценюка поміняли. На Порошенка вже махнули рукою давно, бо немає ключового – договороспроможності. Наші партнери, і наші люди насамперед, хочуть, щоб влада виконувала обіцяне. Підписали з ЄС, ПАРЄ, МВФ – виконайте. Тим більше, що ви ж самі пишете проект. Підписали Мінськ – значить виконайте. А коли підписали що завгодно, а потім якось воно буде… і це повторюється. Коли західні партнери бачать, що в наших урядовців навіть електронно задеклароване, те, що в них є на рахунках, набагато перевищує те, що ми просимо в МВФ, коли вони бачать скільки на офшорах відмиває Порошенко і порошенки, то в них підривається довіра взагалі. Для чого допомагати такій країні», – зазначив лідер «Громадянської позиції».

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери Ветерани  Валентин Драмарецький  та його бойові товариші Ветерани Валентин Драмарецький та його бойові товариші У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід
Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up