«Хто ти, майбутній олімпієць?»

9 грудня 2017р. в СК «Колос» завершились Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат (2002 р.н. та молодші) - «Хто ти, майбутній олімпієць?»

«Хто ти, майбутній олімпієць?»

В загальнокомандному заліку найкращими легкоатлетами стали спортсмени Київської області, на другому місці – Вінницька область та третє місце у Дніпропетровської області.

За результатами змагань юних легкоатлетів із Вінницької, Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Кіровоградської, Сумської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької областей перші місця здобули:
- Спортивна ходьба (3000м.) дівчата:
І місце - Губанова Люба (Тернопільська обл..)

- Спортивна ходьба (5000м.) юнаки:
І місце - Рущак Микола (Сумська обл.)

- Біг 60 м. юнаки 
І місце - Кузняк Владислав Вінницька область

Біг 60 м. дівчата:
І місце - Шаміна Ольга Київська область

Біг 60 м. з/б. юнаки 
І місце - Мойсеєць Богдан (Дніпропетровська область)

Біг 60 м. з/б. дівчата:
І місце - Гуменчук Анастасія (Вінницька область)

Біг 400 м. дівчата . 
І місце - Безименна Анна (Київська область)

Біг 400 м. чоловіки . 
І місце - Кучеренко Веніамін (Київська область)

Біг 1500 м. дівчата 
І місце - Лукашук Марія (Вінницька область)

Біг 1500 м. юнаки . 
І місце - Капінус Ілля (Житомирська область)

Біг 200 м. дівчата . 
І місце - Безименна Анна (Київська область)

Біг 200 м. юнаки . 
І місце - Кучеренко Веніамін (Київська область)

Біг 800 м. дівчата . ФІНАЛ.
І місце - Мартинчук Діана (Київська область)

Біг 800 м. юнаки. 
І місце - Капінус Ілля (Житомирська область)

Біг 3000 м. юнаки . 
І місце - Паламарчук Олександр (Житомирська область)

ЕСТАФЕТНИЙ БІГ 100+200+300+400 МЕТРІВ. ДІВЧАТА . ФІНАЛ.
Київська область
Безименна Анна
Кулик Анастасія 
Мартинчук Діана 
Бабицька Маргарита

ЕСТАФЕТНИЙ БІГ 100+200+300+400 МЕТРІВ. ЮНАКИ . ФІНАЛ.
Київська область
Кучеренко Веніамін
Бренз Данило
Демиденко Іван
Хмарин Єгор

СТРИБОК У ВИСОТУ. ДІВЧАТА.
І місце - Заїчко Христина (Вінницька область)

СТРИБОК У ВИСОТУ.ЮНАКИ.
І місце - Колеснік Богдан (Вінницька область)

ШТОВХАННЯ ЯДРА . ЮНАКИ / 4 КГ/.
І місце - Колеснік Богдан (Вінницька область)

ШТОВХАННЯ ЯДРА . ДІВЧАТА / 3 КГ/.
І місце - Скопач Катерина (Київська область)

СТРИБОК У ДОВЖИНУ . ДІВЧАТА.
І місце - Бабицька Маргарита (Київська область)

СТРИБОК У ДОВЖИНУ . ЮНАКИ.
І місце - Колеснік Богдан (Вінницька область)

Переможці і призери змагань були нагороджені – кубками, медалями та грамотами.
Вітаємо переможців!

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up