Із зали суду

Із зали суду

Депутати команди мера гноблять простих людей

Про українські суди в кожного з нас думка окрема. Хто виграв суд, той вважає, що це найсправедливіший суд в світі. От тільки виграти його вдається не кожному, за ким правда.

На судовому засіданні, яке відбулось в Козятинському міському суді в минулий четвер, першого лютого, при головуванні судді Воронюк, в залі були присутні секретар суду, позивач, представники обох сторін судового розгляду, преса. Не було на судовому засіданні відповідача — депутата міськради команди мера Пузиря, директорки дитячого садка пані Гаврилюк. Мабуть, вважає, що суд вона вже виграла? Бо оббігала всі інстанції, навіть лікарню, де була її працівниця, доведена до кризової ситуації від тиску директорки?

Розпочалось судове засідання з виступів адвокатів обох сторін. Вони намагалися довести суду, може, чи не може позивач виступити в суді як свідок. Як на мене, суд якраз і є тією інстанцією, де повинна встановитися справедливість. Суд є тим органом, де кожен має право довести свою правоту. І прикро, що представник відповідача адвокат Сич (також депутат міськради команди мера Пузиря), шукаючи шпарини в законодавстві, хотів лишити права виступу позивачки в суді як свідка.

У суді повинно бути все почуто.

На тому засіданні позивач мала довести суду, що її звільнили за прогул, якого не було. Що звільнили, на її думку, не за чесними правилами. Ще крапка в судовому процесі не поставлена. Розгляд справи перенесено. Тому про якісь порушення в судовому процесі, поки не іде. От тільки питання до електроніки. Судовий процес, в якому фігурує представник від влади, комп’ютер, як правило, обирає суддю Воронюк.

Захиснику інтересів відповідача адвокату-депутату Сичу хочемо нагадати, що він, крім учасника процесу є ще й представником Феміди. Не можна, навіть опираючись на статті судочинства, всіляко намагався не дати позивачу виступити в суді як свідок. Мотивуючи, що позивач вже виступала в суді, будучи учасником процесу. І її виступ як свідка неможливий через те, що вона була присутня в залі під час минулого судового засідання.

Пан Сич, мабуть забув, що Феміда це древньогрецька богиня права, законності і порядку? Древні греки вважали, що вона навіть своєю присутністю вносить в народні маси дух справедливості й добра. А суддів та юристів називали служителями Феміди, загальновизнаному символу правосуддя. У лівій руці богині терези, що є символом міри справедливості. У правій руці меч, який означає, що правосуддя на боці правого діла.

Нічого цього ми не побачили в судовому засіданні даної справи. Наші суди перейшли в фірми, де замість правил судочинства шукають шпарини в законодавстві. Тому знайти справедливість простим людям в українських судах надто складно.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

08:28 Тротуари: звіти і дійсність 07:57 З вівторка, 23 жовтня, в Козятині задощить 07:57 Про війну солдат УСВА Петро Шевчук 07:44 Покинутий "хатіко"близько місяця живе на трасі Від читача 17:48 Візит на Вінниччину через Козятин 22:08 Фак від інвестора в с.Миколаївка для громади 18:54 За приготуваннями до візиту свого лідера, забули за людей 17:09 Як українці стають рабами на заробітках в Польщі 15:49 RIA перевірила! Батони і сайки: плюс-мінус 8 грамів 15:41 Бойовики обстріляли Мар'їнку - поранений місцевий житель 14:53 Що у Вас позитивного сталося за останній тиждень? 14:18 Життя Козятина у фотосвітлинах 13:46 Обмін старих паспортів на ID-картки 10:47 12 перемог з 12 ігор 10:27 Готуйтесь до переведення годинників 10:12 Котельні знову відкрилися, як крематорії 09:52 Заспіває про війну і любов. Що ще відомо про конкурсантку дитячого «Євробачення» 09:34 За вихідні в Козятині народилося троє немовлят 09:01 Монолітова нічия з томашпільцями — гарна гра! 08:39 Нарешті поновили розмітки на козятинських дорогах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up