Коли сусід залазить за вашу межу

Коли сусід залазить за вашу межу

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці села Козятин.

Вони повідомили, що сусід поставив паркан на їх території. Щоб встановити істину, вони навіть викликали землеміра. Знаємо, що аналогічних ситуацій між сусідами вистачає і, можливо, наша розповідь допоможе уникнути багатьох конфліктів, кого розділяє межа.

Журналісти долучилися до процесу. Крім преси, на вулиці, де відбувався земельний спір, були присутні представник інституту земельних відносин з міста Вінниці та сусіди конфліктуючих сторін. Зробивши заміри земельних ділянок, було встановлено границі обох наділів сусідніх господарств. Згідно з державними актами на землю, встановлені раніше межі виявились не правильними. За словами гостя з Вінниці, інженера за фахом, це справа судового розгляду чи підписанням мирової угоди між обома чи трьома суб’єктами господарювань.

За твердженням інших сусідів конфліктуючих сторін, така мирова угода між цими вже була підписана. Адже це вже третій між ними земельний спір з викликом спеціаліста. Після другого такого спору, за словами нейтральної сторони, було підписано мирову угоду.

Сусід  — це людина, яка послана Богом. Запам’ятайте, ніхто навіть клаптика землі з собою не забере. І дивно чути, що сусід сусіду труїть кури, чи щось будує на території свого ближнього. Сусід має бути людиною, яка перша відгукнеться на допомогу при скруті. Сусід, це той, хто ближче стоїть, ніж родичі, які далеко. Не нехтуйте правилами, що склали люди. Суддя, якщо дійде до суду, розсудить за законом. Тільки не відомо, чи буде той суд по совісті. Адже в цій ситуації не праві обидва сусіди.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
19:36 Дощ чи сонце: яку погоду чекати на вихідних? 18:54 В міській лікарні встановили надсучасний рентген апарат 16:17 Козятин у фото: дріт замість джерала, квіти та драбина photo_camera 14:41 У Кордишівці біля церкви наводили порядок. Чекають митрополита Симеона Від читача 13:36 Козятинська філія хмільницького відділеня вінницької газконтори повністю втратила здоровий глузд : газовики відключають домогосподарства за несплату за транспортування газу за червень 2021 року! 13:52 Шукають Олега Борисова: чоловіка підозрюють у крадіжці 12:55 Починає курсувати електропоїзд за маршрутом Козятин – Кодима 11:14 У Козятині формували академічну доброчесність в закладах освіти 10:08 Де не буде світла з 21 по 27 червня? Перелік вулиць 09:42 Менше десяти випадків за добу: про коронавірус в області та Україні 08:34 Буде сонячно: про погоду у Козятині сьогодні, 18 червня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up