Коли сусід залазить за вашу межу

Коли сусід залазить за вашу межу

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці села Козятин.

Вони повідомили, що сусід поставив паркан на їх території. Щоб встановити істину, вони навіть викликали землеміра. Знаємо, що аналогічних ситуацій між сусідами вистачає і, можливо, наша розповідь допоможе уникнути багатьох конфліктів, кого розділяє межа.

Журналісти долучилися до процесу. Крім преси, на вулиці, де відбувався земельний спір, були присутні представник інституту земельних відносин з міста Вінниці та сусіди конфліктуючих сторін. Зробивши заміри земельних ділянок, було встановлено границі обох наділів сусідніх господарств. Згідно з державними актами на землю, встановлені раніше межі виявились не правильними. За словами гостя з Вінниці, інженера за фахом, це справа судового розгляду чи підписанням мирової угоди між обома чи трьома суб’єктами господарювань.

За твердженням інших сусідів конфліктуючих сторін, така мирова угода між цими вже була підписана. Адже це вже третій між ними земельний спір з викликом спеціаліста. Після другого такого спору, за словами нейтральної сторони, було підписано мирову угоду.

Сусід  — це людина, яка послана Богом. Запам’ятайте, ніхто навіть клаптика землі з собою не забере. І дивно чути, що сусід сусіду труїть кури, чи щось будує на території свого ближнього. Сусід має бути людиною, яка перша відгукнеться на допомогу при скруті. Сусід, це той, хто ближче стоїть, ніж родичі, які далеко. Не нехтуйте правилами, що склали люди. Суддя, якщо дійде до суду, розсудить за законом. Тільки не відомо, чи буде той суд по совісті. Адже в цій ситуації не праві обидва сусіди.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
14:41 “Тут ями були, але трохи заасфальтували”. Ремонт прибудинкових територій. Продовження photo_camera 13:20 Сумна статистика сказу в районі: вже виявили 23 випадки. Серед хворих і коти, і собаи, і худоба 12:37 Розшукують хлопця: поліція просить допомогти 10:57 Пайовики трьох сіл образилися на інтернет-видання Вінниці Від читача 14:26 Конгрес Свідків Єгови 2020 року відбудеться онлайн 10:24 В Козятині на коронавірус захворів лікар міської лікарні 09:00 У Журбинцях палили стерню, а в селі Козятин — суху траву. Постраждав чоловік 08:31 Якою буде погода у Козятині сьогодні, 13 серпня 19:50 Ми перевірили: у садочок — без м’яких іграшок, але з антисептиками photo_camera 17:35 У фонді козятинського музеї — нові надходження 17:04 Депутати проситимуть райраду не продавати РБК. Коротко про 47-му сесію міськради 15:30 Залізничнику Віктору Тузу 85 років. З них 42 — віддав залізниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up