Коментар керівника РЕМу

Коментар керівника РЕМу

Згідно звернення гр. Поварчук С. В. повідомляємо, що з 1 березня 2017 року Постановою Кабінету Міністрів України № 591 було внесено зміни до Правил користування електричною енергією для населення (далі ПКЕЕн). Дані зміни передбачають зміни форми розрахунків за спожиту електроенергію побутовими споживачами.

Згідно п.21 ПКЕЕн - знімання показів засобів обліку проводиться електропостачальником (електророзподільним підприємством) та/або побутовим споживачем щомісяця відповідно до умов договору. Якщо знімання показів проводиться побутовим споживачем, електропостачальник (електророзподільне підприємство) має право контролювати правильність знімання показів засобів обліку побутовим споживачем.

Проза від Влада Лісового

Фото Олега Українського.

Зняті споживачем чи отримані та/або зняті електропостачальником (електророзподільним підприємством) дані про покази засобу обліку в інший день вважаються вихідними даними для визначення показів засобу обліку на перше число календарного місяця шляхом додавання (віднімання) середньодобового споживання, помноженого на кількість днів (діб) між датою зняття показів та першим числом календарного місяця.

Середньодобове споживання визначається, виходячи з даних про покази засобу обліку, зафіксовані між двома послідовними зняттями, та кількості днів між цими показниками.

У м.Козятині у споживачів, що проживають у багатоповерхівках, донарахування до кінця місяця не проводиться, так як контролерами проводиться зняття показників двічі на місяць. Тобто 18-20 числа кожного місяця контролери розносять споживачам квитанції за спожиту електричну енергію та знімають проміжні показники. Крім того, в останній день місяця додатково знімаються показники і беруться до уваги задля уникнення зайвих донарахувань.

Для покращення обслуговування, споживачам рекомендуємо зареєструватись на сайті voe.com.ua та щомісячно передавати показники на останній день місяця, контролювати розрахунки та здійснювати оплату через особистий кабінет.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
18:53 Сила згуртованої громади творить чудеса. Священик УПЦ віддав від церкви ключі 18:43 Завтра у Козятинській громаді День жалоби. Прощатимуться з Героєм Валерієм Поповим 16:16 Козятин у фото: криниця з годинником, кіт-симпатюля, та щасливі гості нової сім’ї photo_camera 15:45 Козятинський ЦНАП відновлює приймання заявок на послуги сервісного центру МВС Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 14:25 Поліцейські затримали козятинчанку, яка замовила психотроп через інтернет-магазин 13:26 У Козятинському міському терцентрі відсвяткували День людей похилого віку. Онлайн-концерт play_circle_filled 12:27 Добрий Козятин: 1 жовтня переселенцям роздаватимуть продуктові набори 11:10 «Він був святою людиною». Про отця Олександра 10:25 Рада ветеранів ініціює відновлення в Козятинській громаді роботи квартальних комітетів 09:09 У Козятині напередодні Дня вчителя відбулася зустріч із ветеранами педагогічної праці 08:17 Виставка цікавих та символічних композицій: у залізничному училищі відбувся осінній вернісаж photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up