Козятинчанин сам собі зробив електровелосипед

Козятинчанин сам собі зробив електровелосипед
Своїм електровелосипедом він найчастіше їздить на ринок за покупками

Наш земляк придбав старий електровелосипед, додав власний акумулятор і  катається по місту, не крутячи педалей. Скільки коштує обслуговування такого транспорту?

Популярність такого компактного, легкого і безпечного виду транспорту, як електровелосипед, зростає з року в рік.  

– Моєму електровелосипеду  8 років.  Я придбав його в одного чоловіка за 8000 гривень. Через два роки вийшли з ладу акумулятори. Один акумулятор я придбав в магазині, а інший автомобільний давно лежав в гаражі. І ось  пригодився. Я приварив автомобільний акумулятор до рами. Основним елементом цього виду транспорту є двигун. Акумулятори в мене не потужні. Заряджаю їх 9 годин, а дальність пробігу становить – 30 кілометрів. В заводських акумуляторах дальність пробігу була більше до 60 кілометрів, - розповідає 69-річний Михайло Андрійович.

По місту він катається без жодних зусиль. Педалі крутяться самі. За день пенсіонер накатує до 20 кілометрів. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up