Козятинчанка Інна Бакрива 10 років вишиває сорочки і сукні

Козятинчанка Інна Бакрива 10 років вишиває сорочки і сукні
  • Героїню нашою публікації сміливо можна назвати берегинею українських традицій, адже Інна Бакрива продовжує працю, якою віками займалися наші дівчата й жінки — вона вишиває.
  • Та у її доробку не картини та ікони, а виключно сукні та сорочки.
  • При чому вона не лише вишиває, а й шиє.
  • Своїми секретами жінка ділиться із нашими читачами.

Інна Бакрива — надзвичайно талановита жінка і на додачу дуже скромна. У неї двійко синів — старший Михайлик і молодший Іванко. Своїм прикладом вона доводить — якщо душа у тебе до чогось лежить, ти завжди знайдеш час і можливості цим займатися. Інна вишиває сорочки та сукні. Її з синами часто можна побачити у вишиванках. У чоловіка своя сорочка також є, та він не дуже любить носити, а от хлопчики одягають свої залюбки.

— Часто в повсякденному житті у вишиванці ходжу, особливо влітку, — розповідає Інна Бакрива. — Стараюся до церкви піти, і в місто ми часто їздимо у вишиванках. Тіло дихає. Не так як зараз синтетична тканина і не знаєш, що вибрати, у вишиванці абсолютно не жарко.

Із чого все почалося?

Вишивання — не основна робота нашої співрозмовниці. Це для неї хобі. Інна працює на залізниці. Хоча її робота також пов’язана із творчістю. Мабуть, це вас здивувало. Ну яка може бути творчість на залізниці?! Виявляється, може.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up