Козятинчанка Людмила Фещук 40 років працює бібліотекарем

Козятинчанка Людмила Фещук 40 років працює бібліотекарем
  • В останній день вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек.
  • Робота у книгозбірні — це не просто заповнити читацький абонемент і видати книжку.
  • Про усі тонкощі професії бібліотекаря розповідає Людмила Фещук

Козятинчанка Людмила Фещук із дитинства закохана в літературу. Ще малою дитиною вона ніколи не випускала книжку з рук і не лише багато читала сама, а й ділилася книгами зі своїми однолітками. Після випуску зі школи пропрацювала два роки піонер-вожатою. Та героїні нашої публікації завжди подобалася бібліотека і саме до книгозбірні її привела життєва стежка.

Людмила почала працювати у Козятинській районній бібліотеці і паралельно навчалася у Тульчинському культпросвітницькому училищі, що зараз функціонує як Тульчинський коледж культури і є одним із найстаріших навчальних закладів України, де готують майбутніх бібліотекарів. А після Тульчина козятинчанка вивчала бібліотечну справу у Київському університеті культури і мистецтв.

У районній книгозбірні Людмила Фещук спершу була бібліотекарем відділу для юнацтва і поступово дійшла до завідуючої Козятинської районної бібліотеки для дітей. Пропрацювала завідуючою протягом останніх десяти років, а зараз працює у книгозбірні ліцею.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up