Козятинчанка Тетяна Якимова робить ексклюзивні трикотажні ляльки

Козятинчанка Тетяна Якимова робить ексклюзивні трикотажні ляльки
  • Героїня нашої публікації — Тетяна Якимова.
  • Жінка втілює в життя мрію будь-якої маленької дівчинки — виготовляє ляльки з цілим гардеробом одягу на додачу.
  • З чого почалося це захоплення і чи легко робити таку красу?

Тетяна Якимова за освітою вчитель початкових класів. Тридцять років вона віддала школі, нині працює в соціальній сфері. Вечорами, після роботи вона займається улюбленим хобі — виготовляє з тканини ляльок.

— Я скільки себе пам’ятаю, завжди мала хобі, — каже жінка. — Я вишиваю, в’яжу гачком, спицями, викладаю картини стразами, бісером шию. Що нове з’являється — мені все цікаво. Немає такого, щоб я просто сиділа. Навіть якийсь серіал чи фільм. Я його слухаю, не дивлюся. Увімкнула, воно собі розказує, а я щось роблю.

Ляльки козятинчанки зачаровують. Мені вони нагадують янголяток з картин української художниці Євгенії Гапчинської. Такі ж милі й позитивні. Якщо бачили бодай одну з робіт цієї художниці, ви зрозумієте, про що я.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up