Козятинський бюджет — більше 300 мільйонів гривень

Козятинський бюджет — більше 300 мільйонів гривень

Минулої п’ятниці на позачерговій сесії Козятинської міської ради затвердили бюджет міста.

Як стало відомо, дохідна частина міського бюджету становить майже 312 мільйонів гривень, в тому числі доходи загального фонду 307 мільйонів з хвостиком. І доходи спеціального фонду — майже 5 мільйонів.

Видаткова частина бюджету Козятина збігається з дохідною частиною. А обсяг видатків загального фонду на 13 з половиною мільйонів менший і становить майже 294 мільйони.  Видатки спеціального фонду вищі за показники дохідної частини на тих же 13 мільйонів. У цілому бюджет збалансовано. Чи всіх поділили по справедливості?

Зупинимося на малозахищених верствах населення, медицині та дорогах.

На субсидії населенню виділили майже 63 мільйони гривень. На соцзахист ветеранів війни та праці — 63 тисячі. На компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, мотовізків і на транспортне обслуговування — аж 127 тисяч. Видатки на чорнобильців — 13 з половиною тисяч. На будівництво соціально-культурного призначення 517 тисяч (стільки коштує хороша хата в Козятині). На будівництво доріг виділено трохи більше 10 мільйонів. А на медико-санітарну допомогу населенню — 11 мільйонів 400 тисяч.

Наряду з видатками малозабезпеченим громадянам, інвалідам, на медицину та дороги, на виконком міської ради виділено 21 мільйон 303 тисячі гривень.

На прохання прокоментувати газеті “RIA-Козятин” бюджет 2018 року, голова міської депутатської бюджетної комісії Олексій Каратєєв, коротко сказав:

— Бюджет прийняли. Усі видатки є в таблиці на офіційному сайті “Перелік питань до сесії”, отож, дивіться таблицю.  

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери Ветерани  Валентин Драмарецький  та його бойові товариші Ветерани Валентин Драмарецький та його бойові товариші У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up