Козятинський бюджет — більше 300 мільйонів гривень

Козятинський бюджет — більше 300 мільйонів гривень

Минулої п’ятниці на позачерговій сесії Козятинської міської ради затвердили бюджет міста.

Як стало відомо, дохідна частина міського бюджету становить майже 312 мільйонів гривень, в тому числі доходи загального фонду 307 мільйонів з хвостиком. І доходи спеціального фонду — майже 5 мільйонів.

Видаткова частина бюджету Козятина збігається з дохідною частиною. А обсяг видатків загального фонду на 13 з половиною мільйонів менший і становить майже 294 мільйони.  Видатки спеціального фонду вищі за показники дохідної частини на тих же 13 мільйонів. У цілому бюджет збалансовано. Чи всіх поділили по справедливості?

Зупинимося на малозахищених верствах населення, медицині та дорогах.

На субсидії населенню виділили майже 63 мільйони гривень. На соцзахист ветеранів війни та праці — 63 тисячі. На компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, мотовізків і на транспортне обслуговування — аж 127 тисяч. Видатки на чорнобильців — 13 з половиною тисяч. На будівництво соціально-культурного призначення 517 тисяч (стільки коштує хороша хата в Козятині). На будівництво доріг виділено трохи більше 10 мільйонів. А на медико-санітарну допомогу населенню — 11 мільйонів 400 тисяч.

Наряду з видатками малозабезпеченим громадянам, інвалідам, на медицину та дороги, на виконком міської ради виділено 21 мільйон 303 тисячі гривень.

На прохання прокоментувати газеті “RIA-Козятин” бюджет 2018 року, голова міської депутатської бюджетної комісії Олексій Каратєєв, коротко сказав:

— Бюджет прийняли. Усі видатки є в таблиці на офіційному сайті “Перелік питань до сесії”, отож, дивіться таблицю.  

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up