Козятинський бюджет — більше 300 мільйонів гривень

Минулої п’ятниці на позачерговій сесії Козятинської міської ради затвердили бюджет міста.

Козятинський бюджет — більше 300 мільйонів гривень

Як стало відомо, дохідна частина міського бюджету становить майже 312 мільйонів гривень, в тому числі доходи загального фонду 307 мільйонів з хвостиком. І доходи спеціального фонду — майже 5 мільйонів.

Видаткова частина бюджету Козятина збігається з дохідною частиною. А обсяг видатків загального фонду на 13 з половиною мільйонів менший і становить майже 294 мільйони.  Видатки спеціального фонду вищі за показники дохідної частини на тих же 13 мільйонів. У цілому бюджет збалансовано. Чи всіх поділили по справедливості?

Зупинимося на малозахищених верствах населення, медицині та дорогах.

На субсидії населенню виділили майже 63 мільйони гривень. На соцзахист ветеранів війни та праці — 63 тисячі. На компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, мотовізків і на транспортне обслуговування — аж 127 тисяч. Видатки на чорнобильців — 13 з половиною тисяч. На будівництво соціально-культурного призначення 517 тисяч (стільки коштує хороша хата в Козятині). На будівництво доріг виділено трохи більше 10 мільйонів. А на медико-санітарну допомогу населенню — 11 мільйонів 400 тисяч.

Наряду з видатками малозабезпеченим громадянам, інвалідам, на медицину та дороги, на виконком міської ради виділено 21 мільйон 303 тисячі гривень.

На прохання прокоментувати газеті “RIA-Козятин” бюджет 2018 року, голова міської депутатської бюджетної комісії Олексій Каратєєв, коротко сказав:

— Бюджет прийняли. Усі видатки є в таблиці на офіційному сайті “Перелік питань до сесії”, отож, дивіться таблицю.  

Коментарі

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 25 квітня 2018 року. По чому нині можна купити...

Наш співрозмовник — пані Марія Хітрова. Їй 27 років. Із них дитинство (10 років) провела в Козятині.

Сьогодні сфера інформаційних технологій - найперспективніша на ринку праці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up