Козятинський скрипаль заграв «А ми тую червону калину підіймемо»

Козятинський скрипаль заграв «А ми тую червону калину підіймемо»
  • Козятинчани відзняли відео, як знаменитий не тільки у Козятині, а у по всій області, незрячий скрипаль Валерій Сьомін заграв українську пісню «А ми тую червону калину підіймемо». 

— Наш талановитий скрипаль. На скриньці для збору коштів, добрі люди зробили напис номеру його карти. Хто має бажання допомогти , залишу її тут, — написав козятинчанин Vadym Rozhuk

Козятинський сліпий скрипаль розповів про своє життя

Коментарі

20:07 200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк 18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up