Куди звернутися, коли порушують екологічне законодавство

Куди звернутися, коли порушують екологічне законодавство

До редакції побільшало звернень від людей, які скаржаться на порушення на Козятинщині екологічного законодавства. Я хочу вам роз’яснити ситуацію, що склалася на сьогодні не тільки в нашому районі, а й взагалі на Україні.

Якщо питання стосується приватних територій, то спірне питання необхідно вирішувати в поліції та суді. Якщо мова йде про державні — потрібно звертатися у відповідну раду (представництво влади на місцях). При них повинні бути створені екологічні комісії, які складуть відповідні акти і викличуть обласну екологічну інспекцію. Можна звернутися і самому в державну екологічну інспекцію у Вінницькій області. Її адреса - м. Вінниця, вул. 600-річчя, 19, телефон 51-31-49, електронна адреса vin@dei.gov.ua.

На жаль, інспектора від держінспекції по Козятинському району немає. Їх всього працює шість на всю Вінниччину.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід На Вінниччину прибули спостерігачі місії ОБСЄ на вибори На Вінниччину прибули спостерігачі місії ОБСЄ на вибори
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up