Голови сільрад Козятинщини висловлюють своє бачення ситуації після місцевого "теракту"

Голови сільрад Козятинщини висловлюють своє бачення ситуації після місцевого "теракту"

Лист у номер

 

 

5 лютого в кабінеті голови районної ради Віктора Слободянюка, за ініціативи групи сільських голів відбулася зустріч керівників територіальних громад, на яку було запрошено представника міліції та преси.

На зустрічі піднімалися питання щодо подій, котрі відбулися останнім часом в районі, а також керманичів сіл і селищ турбувала поведінка та етика спілкування керівників району як на зібраннях, так і в пресі.

Бурхливого обговорення набула подія щодо нічного нападу на помешкання колишнього голови райради. Сільські голови стурбовані такими діями з боку невідомих осіб і закликають органи внутрішніх справ у Козятинському районі якомога швидше провести слідство і озвучити його результати на сторінках місцевої преси. Крім того, колеги колишнього голови райради Стахова В. І. неоднозначно відреагували на його висловлювання щодо конкретних звинувачень у події, що сталася з його майном, діючого голови районної ради - Слободянюка В. М. До завершення слідства ніхто не має права звинувачувати будь-яку людину, та була висловлена думка, що ніхто не вірить в те, що Слободянюк В. М. здатний піти на подібні кроки.

Також головами сільських рад гостро засуджено некоректні висловлювання та вживання “прізвиськ” один до одного з боку керівництва району. Така поведінка публічних осіб принижує не тільки їхню гідність, а і гідність тих людей, котрі працюють в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Потрібно поставити “крапку” у всіх чварах, сісти за стіл і домовитися про спільні плани, котрі б слугували розвиткові Козятинщини. Коректно і з повагою відноситься, якщо не один до одного, то хоча б до посад, котрі обіймають.

Дану інформацію від сільських голів сприймати як звернення.

Усього 20 сільрад: Дубовомахаринецька, Михайлинська, Кашпирівецька, Козятинська, Пляховецька, Пиковецька, Пузирківська, Флоріанівська, Глухівецька, Сестринівська, Самгородецька, Зозулинецька, Пілопільська, Миколаївська, Юрівська, Збаражська, Вівсяницька, Махаринецька, Переможнянська.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери Ветерани  Валентин Драмарецький  та його бойові товариші Ветерани Валентин Драмарецький та його бойові товариші У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up