Люди поскаржилися на магазин

Люди поскаржилися на магазин

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” вже неодноразово звертаються зі скаргами на господиню одного з магазинів взуття. У соцмережах також можна було відслідкувати пости-скарги на її грубе спілкування з клієнтами.

Ми поспілкувалися з господинею і водночас продавчинею цього магазину.

— Я вже 20 років займаюсь взуттєвим бізнесом, — розповідає пані Надія. — Різні зустрічалися люди. Але ніколи за всі ці роки в мене не було конфліктів з покупцями. На жаль, у поточному році — сварка за сваркою! І тільки з дівчатами-студентками. Вони провокують мене своїм поводження та ставленням. На будь-яку мою відповідь вони починають вимагати книгу скарг, чіпляються до слів, нібито невдоволені якістю та ціною взуття.

За словами директриси, одного разу вона заборонила наглу фотозйомку свого товару. За це отримала гучний скандал. Наступного дня все це вже обговорювалося в соцмережах.

— Через деякий час дівчина, яка це виклала в інтернеті, прийшла до мене за взуттям. Я відмовилась її обслуговувати. Скоріш за все таких “покупців”-провокаторів до мене посилають мої конкуренти.

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Користувач

    Та власниця трохи несповна розуму. Одного разу у них було придбано взуття, яке відходило аж 1 (ОДИН) день!!! І після заміни на таку ж пару, у заміні відходив лише кілька днів. А коли прийшов з мирним проханням звернути увагу на постачальника (без претензій на заміну), то вона вчинила шкандаль, мовляв, я самостійно та навмисне псую її ідеальне взуття. Та ні за які гроші я більше не піду в той нікчемний магазинчик!! Тому не треба тут про неадекватних покупців - я маю повне право знімати, фотографувати, та хоч пряму трансляцію вести - продавець мені не указ ніяким чином і неварто порушувати Конституцію і обмежувати мої права! Справа продавця - посміхатись і обслуговувати покупців, а не показувати свої комплекси.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up