Люди вже можуть сказати спасибі

Люди вже можуть сказати спасибі

У минулому номері газети ”RIA-Козятин” була надрукована стаття “Нова покрівля з не залатаними дірами”.

У ній йшлося про те, що мешканці будинку вулиці Героїв Майдану, 8 були не задоволені якістю ремонту даху, через великі щілини в новій покрівлі. Під стріхою не були поставлені вітрові дошки. Протягом двох років туди залітав сніг, дощем заливало. Ще один дефект полягав в тому, що у верхній частині вікна горища також була велика щілина.

Після публікації в нашій газеті, мерія відреагувала. До згаданого будинку завезли дошки, якими обшили стріху. Також зашиють щілини і біля вікна горища.

Приємно, що відбулася здорова реакція на справедливу критику. Влада такими діями виправила становище і заслуговує на подяку.

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Переходимо на літній час. Залишилось менше тижня Переходимо на літній час. Залишилось менше тижня
ДТП на Козятинщині: у Сестринівці наїхали на чоловіка, у Жежелеві — на жінку ДТП на Козятинщині: у Сестринівці наїхали на чоловіка, у Жежелеві — на жінку Як козятинські рибалки порядок наводили Як козятинські рибалки порядок наводили Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up