Марнотратству перешкодити може лише активна позиція не байдужих громадян

Марнотратству перешкодити може лише активна позиція не байдужих громадян

Чому міський голова не бажає виконувати власні передвиборчі обіцянки?

Не знаю, на жаль чи на радість, але проблемою радикальних змін у водопостачанні нашого міста більше переймаються журналісти газети “RIA-Козятин”, ніж міський голова О. Пузир. Свідченням уваги до цієї проблеми є й нещодавно проведений в редакції “круглий стіл” за участі фахівців в галузі водопостачання.

На жаль, таким же свідченням, але вже безвідповідальності перед жителями міста і, в першу чергу, перед нашими дітьми, стало ігнорування міським головою О. Пузирем цього важливого зібрання. Він відмовився брати участь в обговоренні проблеми водопостачання. Висновок учасників “круглого столу” був однозначний: в нинішніх умовах, коли міський бюджет зріс втричі - гріх не добудувати розпочатий ще в 90-ті роки водогін з с. Селище до м. Козятин, і дати можливість козятинцям пити чисту джерельну воду, поклади якої ще в 80-ті роки розвідали геологи. Цікаво те, що міський голова нібито бажає вирішити проблему питної води, навіть вивів її на перше місце в своїй передвиборчій програмі, досить переконливо загітував міських депутатів виділити більше 600 тис. гривень на оновлення проекту будівництва водогону. Але після “освоєння” виділених коштів далі не пішов ні на крок.

Хочу нагадати козятинцям про те, що коригування проекту діє не більше трьох років і після цього терміну потребує повторних перерахунків в разі, коли будівництво об’єкта не проводиться, а це чергові даремні витрати з бюджету. Питається, для чого робити зміни в проект, якщо міська влада водогін не планує. Відповідь напрошується сама, вона очевидна, мабуть, як громадянам, які цікавляться проблемою водопостачання, тим більше учасникам “круглого столу” — це робилось для того, щоб без зусиль “відмити” немалі гроші. Марнотратству, м’яко кажучи, перешкодити може лише активна позиція не байдужих громадян, які ще не перевелися в нашому місті.

Тому я закликаю міських активістів, а також депутатів міської ради ініціювати громадські слухання, присвячені вирішенню постачання якісної води в оселі козятинців.

Олександр Гвелесіані, депутат міської ради 7 скликання, міський голова 1-4 та 6 скликань

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:01 Козятинчани обирають не «пакунок малюка», а гроші. Підбили підсумки допомоги на народження дитини 19:16 У Козятині відкрили меморіальну дошку в пам’ять про загиблого молодого Героя Артура Венжика 16:46 Команда дуже втомилася у півфіналі. Бронзу вибороли за рахунок вольових якостей 15:16 «Ви неймовірні»: збір на вантажний автомобіль для захисників з Самгородоцької громади закритий play_circle_filled Від читача 15:13 Оголошення 14:13 Мешканців нашого району повідомляють про планові вибухи 13:01 На ділянці траси Козятин-Вінниця біля Пляхової вкрали нову будку для собак. Шукають злочинців 12:11 На Білій Казармі завівся котячий месник 11:05 Пам'ятаємо. Сьогодні минає рік з дня загибелі наших Героїв — Віталія Печенюка та Артура Венжика play_circle_filled 10:04 Чемпіонами «Кубку Свободи» стали футболісти «Сокола». В залізничному училищі грали на підтримку ЗСУ photo_camera 09:17 Військовий з Козятина Олександр Шумський разом з побратимом Максимом Борисовим відвідали ліцеїстів photo_camera 08:00 Весняні канікули: коли козятинські школярі йдуть на відпочинок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up