Майданчик схожий на смугу перешкод

Майданчик схожий на смугу перешкод

На території школи №5 недобуд для дітей

Нещодавно на території школи № 5 міська влада подарувала дитячий майданчик. Як глянути на подарунок здалеку, то душа радіє, що козятинські міські начальники так люблять дітей. Якщо до того майданчика підійти близько, спадає думка: “Це як треба ненавидіти дітей, щоб поставити в школі травмпункт для школярів?”

Про такий собі майданчик для дітей знають ще не всі батьки школярів. Тільки в близьких до школи колах вже тому витвору мистецтва дали назву. Перша — “Смуга перешкод до дитячої гірки”. А друга — “Тренажер для МНСників”

Якими пунктами керувався замовник (в даному випадку міська рада), купуючи ту карикатуру? Адже до тієї гірки не можна буде добратися дітям навіть за допомогою дорослих.

Те, що  в дитячому майданчику називається сходинками, в констукції відсутнє. До самої гірки веде решітка, в яку явно провалиться дитяча нога. Звичайно, фізично розвинені діти вилізуть на ту гірку по звичайній трубі навіть без тих умовних сходинок. Так не всі діти екстремали.  Для більшості, це майданчик, на якому можна отримати травму. Тобто небезпечний для здоров’я дітей.

Усі ми буваємо на ринку. Хоча один із нас взяв товар, не глянувши на нього? А чому для дітей за бюджетні кошти купується казна що? Тому що купується не для дітей, а для чергового звіту. Адже з початку своєї каденції новою владою були закуплені майданчики, які були безпечними для дітей. А потім вони навчилися, як дурити суспільство, прикриваючись турботою про дітей. З кожним разом майданчик купувався все гірший від попереднього. І владі це сходило з рук.

Ось і зараз майданчик обтягнули стрічкою — загородили, щоб застигла цементна суміш. І стоїть він так вже більше двох тижнів. Нам скажуть: “Навіщо пишете, до майданчика ще не завезли решту обладнання?” Тому ми і пишемо, щоб деталі, яких бракує на майданчику, таки довезли.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up