Молоде покоління вражає світлим розумом

В'ячеславу Кособуцькому 9 років. Він навчається в Козятинській СШ №1 ім. Т. Г. Шевченка. Ексклюзивне інтерв’ю газеті “RIA-Козятин” хлопчик дав з дозволу бабусі і дідуся в їх присутності.

Молоде покоління вражає світлим розумом

— Що б ти хотів сказати про інформатику?

— Всі люди звикли до системи Android. Це — найпоширеніша система в усьому світі. Але ще придумали Iphone, і в магазинах стоять кілометрові черги за ними. Люди забули про систему Microsoft, хоч вона теж поширена. До речі, у бабусі на комп’ютері є теж Microsoft, система Windows 7, а у мене — Windows 8.1. На планшеті в мене Android.  

— Чи є якась грань між можливостями комп’ютера і думкою людини?

— Калькулятор - дуже хороший знавець математики. З нього робиться комп’ютер, який захований в системі під виглядом мікрочіпа.

— Як ти думаєш, на сьогоднішній день таких, як ти, серед твоїх ровесників багато?

— На даний момент їх кількість може збільшуватись, якщо говорити про наукові знання інформатики.

— Хто твій основний наставник, вчитель? Чию думку ти цінуєш?

— Ціную думку вчителя. Перший вчитель - Анастасія Андріївна.

— На скільки школа, в якій ти займаєшся, є науково-пізнавальною, інформативною? Чи ти один такий, чи все це доступно всім твоїм ровесникам. Може, їм просто не цікаво?

— Буває, що не цікаво, бо на інформатиці вже частіше не навчаються, а граються.

— Вчитель не контролює процес?

— Вона контролює процес, але не дуже. Вона нам на електродошці показує.

— Діти не хочуть навчатись, а більше гратись. Хто, на твою думку, винен в цьому?

— Я думаю, що 50 на 50. Вина дітей полягає в тому, що їхню захопленість грою потрібно зменшувати.

— Як ти думаєш, які зникнуть професії в найближчі часи через комп’ютеризацію?

— Хакер, як небезпечна професія. Це полягає в тому, що її можна використовувати негативно, якщо щось взламати за допомогою хакерського обладнання. Але хакер потрібен навіть і поліцейським, тому він може бути і позитивною професією.

— Кого із вчителів ти найбільше поважаєш?

— Двох вчителів - Олену Миколаївну та Ірину Самуїлівну.

— Із продвинутих українських поетів, письменників, кого ти поважаєш найбільше?

— Вікторія Солодюк, одна із учнів. Але поважання української мови дає Тарас Григорович Шевченко, який боровся і бився за нашу Україну. Жертвував своїм здоров’ям для того, щоб захистити і нашу країну, і нашу мову солов’їну. Росії не потрібно піддаватися.

— Як ми можемо піддаватися Росії, вони ж нападають на нас...

— Вони нападають на нас через те, що ми були до них приєднані. Люди тоді не обдумали цього, тому й запросто приєдналися.

— У чому тобі не щастить? А в чому щастить?

— Не щастить в рибалці, а щастить в математиці і в майнкрафті. Майнкрафт - це звичайний кубічний світ. Там багато чого цікавого: квіточки, дерева, будинки і т. д. У ньому треба виживати. Добувай і розвивайся, як можеш. Поки що я можу максимально розвинутись до заліза, якщо знайду його купками.

— Ким ти хочеш себе бачити в майбутньому?

— Я в майбутньому став би архітектором. Я би міг зробити навіть 11-поверховий будинок. Я його побудував в майнкрафті дівчинці Лізі.

— Ким ти хочеш бути: робітником чи мислителем?

— Робітником не хочу бути. Я буду робити креслення та інше. У мене взагалі фантазія дуже розвинена. Я можу будувати й свіжі будинки...

 

Коментарі

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 22 травня 2018 року. По чому нині можна купити...

Вони приєднались до акції

Увечері 27 квітня біля подвір’я школи №5 почали збиратися учні 8-А класу на чолі з класним керівником Ольгою Кульчицькою.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up