Молоко кочує з місця на місце

Молоко кочує з місця на місце

На центральному ринку в павільйоні зі столів змітають віником!

Ідучи вулицею Земляка, бачимо, що на цій вулиці знову торгують молоком. Ми запитали продавців молочки, а що, влада і поліцейські вже не чіпають? Знову дозволили торгувати?

— Ні, не дозволили, — каже одна “молочниця”. — Та на “Колгоспному” в молочному павільйоні я стояла до 11.30, доки не прийшов один молодик з віником і не вимів нас ще з одною жінкою з того павільйону. Фізично нас ніхто не виганяв, але той чоловік віником став змітати із столиків, де торгують люди. На столиках були розсипані залишки сиру. Я зробила йому зауваження, щоб він так не робив, це ж якась інфекція. А він відповідає: “Яка зарплата, така й робота”. Ми ще трохи постояли, та жінка, з якою я стояла, пішла додому, а я прийшла сюди. А що робити, коли я з 8 ранку на тому базарі нічого не продала!

Зв словами жінки, за молоко вона виставляла не велику ціну. Але і зменшувати не було кому, бо ніхто не підійшов. Взагалі, коли попит на молоко є, воно дорожче, а коли торгівля іде погано, молоко продаємо дешевше.

Підходимо наступного дня до продавчині молока на дорозі.

— Яка ціна молока? — запитали. — З ранку було 20 і зараз 20. Я одна, хтось та візьме. Що ж це за ринок, коли один продавець?

Через день була така пісня стихійників: З нас беруть за місце і за аналіз молочної продукції. У понеділок на центральному ринку скрізь замки.

— Ринок “колгоспний” закритий. Тому ми тут.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up