“Моноліт” привіз бронзу

“Моноліт” привіз бронзу

Пройшов майже місяць, як 24 кращі команди області почали визначати, хто з них стане чемпіоном.

Спочатку спортивні колективи були розділені на шість груп. З кожним проведеним туром, кількість учасників зменшувалася вдвоє. А серед тих команд, які проходили далі, були футболісти нашого міста. І от минулої суботи, 24 лютого, в вінницькому спортивному манежі “Колос” зібралися шість команд фіналістів, які були розбиті на дві групи.

Першу групу склали “Моноліт” Козятин, “Володимир” Тиврів та  “Балкани” Вінниця.

У другій групі грали футзалісти “Візит” Хмільник, і дві команди з Вінниці  ФК “Яско” і “Техно+”.

Спочатку наші земляки в красивому стилі переграли “Балкани” з рахунком 4:3. А в грі зі спортсменами з Тиврова поступилися — 1:4. Про цю гру можна було б сказати, що це матч не використаних можливостей. При рахунку 2:1 на  користь тиврівчан, наша команда не використала два моменти виходу віч-на-віч з воротарем суперника. Спрацювало правило “не забиваєш ти, забивають тобі”. З одного боку, використай “Моноліт” хоч один з цих моментів, не відомо, як би завершилась та гра. З іншої сторони команди Тиврова і “Яско” з Вінниці — фаворити турніру. І наші спортсмени, які роблять тільки перші кроки в зимовому футболі, досягли навіть більше від свого максимуму.

Зігравши в групах всі матчі, визначились команди, які розіграли між собою 5-6 місце. Цим правом скористалися “Балкани” і “Візит”. Наші спортсмени, перегравши Вінницький “Техно+” з рахунком 4:2, стали третьою командою в області з футзалу. У них бронзові медалі. А за чемпіонство сперечалися футболісти Вінницького “Яско” і команда Тиврова. Чемпіоном області стали гравці “Яско”. Наших футболістів можна привітати з великим успіхом. Вони грали майже на рівних з командами, в яких заявлені майстри чемпіонату України.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up