На центральній площі зібралися діти з обмеженими можливостями. (ОНОВЛЕНО)

На центральній площі зібралися діти з обмеженими можливостями. (ОНОВЛЕНО)

Ними опікується організація "Повір у себе"

В переддень Нового року на центральній площі міста зібралися діти з обмеженими можливостями. Їх поздоровили і вручили подарунки. Опікуються такими дітьми двоє ентузіастів Володимир Шульга і Олексій Франчук. Саме вони створили організацію “Повір у себе” десять років тому. За роки що існує цей клуб, в ньому з’явилися чемпіони України, призери обласних змагань і кращі спортсмени Козятинського району. Отримавши привітання і подарунки на площі, колона не звичайних дітей рушила до будівлі районної ради.Часто буває, що до кабінетів  чиновників ідуть дорослі з протестами. На цей раз ішли діти на запрошення.

В кабінеті голови райради на діток чекали подарунки.

Далі на дітей з обмеженими можливостями чекав сюрприз в реабіталіційному центрі, що по вулиці Куликівського. Ще його називають будинком молитви. Тут ніхто не збирався проводити дітям проповіді. В цьому приміщенні для зручності запрошених, заїзджати в середину інвалідними візочками, був арендований зал. Якраз сюрпризом для дітей тут була організована вистава. Пімля неї всі отримали ще раз подарунки з солодощами. Діти відчули, що за них пам’ятають і пам’ятають, завдячуючи організації “Повір у себе”  .

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери Ветерани  Валентин Драмарецький  та його бойові товариші Ветерани Валентин Драмарецький та його бойові товариші У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up